Z&Z

..

hmm...
nu shtiu
zdob&zdub au ceva, da totush is la nivel de comercial... de asta in sistemu meu de valori muzikale, nu ii vad... deocamdata...
though este kestia asta ku... 'is de-ai noshtri' :)
sh kstati, myine au concert....
so... comercial, necomercial.... cya there :D
 
io tot vin.... daca dau colocviile... mie-mi pare ca Zdubii Batetz Tare a fost cel mai reushit album...
 
si eu numai ce am venit. a fost suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper. oooooooooooooooooofff ooooof, tot corpul canta. suuuuuuuuuuuuuuuper.
 
mie tot mi-a placut...
a fost ciotka..
numai rau ca eu am fost cam obosita...
ca atunci... totul avea sa fie mai bine...
 
shi mie mi-a placut... cea mai populara piesa a fost Videli Noci, deshi cele mai multe piese au fost de pe Tabara Noastra... iar la piesele de pe 450 de oi, lumea mai ca nu sarea... eu versurile nu le shtiu, da muzica o shtiu pe de rost! :)))
 
da' eu tot stiu...si versuri, si muzica! :d eu mai tare merit azi sa ma duc la Eurovision, de cat [K] :lol:
 
leidiz end jentelmen, numaratz a cata oara m-o facut de nika Arina...
da zato eu shtiu refrenu de la Boonika bate doba...
hi hi, bunika beet za drumz
 
da' eu am impresia ca tie iti place sa te fac eu de nika :lol: tu parca o cauti cu lumanarea 8) asta ceva inseamna :hahaha:
 
ei, n-am putut eu sta mult timp "in afara"...iaka daca n-ati vazut si nu stiti pe 10 aprilie concert Zdob si Zdub, Pavel Stratan cu ocazia 500000 clienti la voxtel. va fi taaaaaaaaaaaaaaaare de tot :P
 
Back
Top