zile de nashtere

packard

New Member
Puteti sal felicitati unul din moderatori, care se cheama SUS, cu ocazia Zilei de nastere, el svolociu azi a implinit 23, si inca na pus macar o bere, insa pine mine mai este.

Asa ca sus azi ddeama te felicit nu stiu a cita oara.

inca odata LA MULTI ANI!!!
 
Sus te felicit cu aceasta zi si iti doresc multa sanatate in primul rand iar restul cu ajutorul nostru vei obtine.
 
buna la toti si va multumesc pentru atemtia si cuvintele frumoase pe care li le-ati spus

o sa tin cont de parerile voastre
mersi mult
 
Deci aici este locul pentru omagiatii nostri. Daca stiti ca cineva de pe forum are zi de nastere si vreti sa spuneti niste cuvinte, puteti s-o faceti aici. :smile:

Am mutat tema la Hai s'om be nu din cauza ca la zile onomastice se bea, dar ca caracteristica la acest forum se potriveste cel mai bine pentru Zile onomastice adica "Dulce viata" :smile:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: ciofu pe 07-03-2002 11:34 ]</font>
 
Queen, te felicit cu sarbatoarea ta de astazi si vreau sa-ti doresc multa sanatate, bucurii, fericire si dragoste in suflet. :smile:
Maine este 8 Martie, zi in care iarasi o sa primesti felicitari de la persoanele dragi. Deci se primesc 2 zile una dupa alta. Sa-ti fie in viata cat mai des anume asa.

Sincer,
Ciofu

_________________
Jos comunismul!!!

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: ciofu pe 07-03-2002 11:42 ]</font>
 
Om_Slab, aici nu se intreaba intrebari, aici se felicita oamenii. Astazi de exemplu omagiata este Queen. :grin:
 
Queen, felicitarile mele :smile: sa creshti mare, frumoasa si sanatoasa, de cadou vom vorbi mai tarziu;-)

sincer negru
 
Dati sa-l felicitam pe Domnul Ciofu cu birthday si sa-i dorim mult noroc si multa bere de ziua lui :smile:


sanatate, negru

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: negru pe 16-03-2002 13:17 ]</font>
 
Negru, grazie man... :grin: Appreciate that...
Bere o sa sie azi pana in gat...(ceea ce tu ai scapat)
 
Felicitari ciofu , iti doresc sa fii sanatos , veshnic moderator pe moldova.net si sa ai parte de multa bere :naroc: shi fete frumoase !




<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Animal X pe 16-03-2002 13:24 ]</font>
 
Multumesc Ingula, e astazi... :grin:
:naroc:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: ciofu pe 16-03-2002 18:36 ]</font>
 
Back
Top