zile de nashtere

Cu toate ca am intirziat ii felicit pe toti cu ziua lor si le doresc: sex la patani, fetelor le doresc ceea ce ele isi doresc!!!!!!!
 
Desi e putin tarziu si sunt sigur la 100 ca mama nu va avea posibilitatea sa vada acest mesaj, insa vreau sa ma folosesc de aceasta sansa ca sa o felicit cu ziua ei de nastere, sa-i doresc multa fericire, sanatate, rabdare pentru mine si fratemeu. Mama te iubesc.

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Manix pe 01-04-2002 06:48 ]</font>
 
Eu vreau sa felicit pe boss-ul nostru, si sa-i doresc multa sanatate, fericire, dragoste, succese si numai bucurii si liniste pe suflet. La multi Ani Madwolf!!!!!

Cu respect,

Ciofu
 
Eu as vrea sa-l felicit pe fratele meu care duminica va implini 28 de ani, sa-i doresc toate cele bune, fericire, noroc, bucurii in familie si ca toate visele sale sa se implineasca!!! :naroc:
 
Bai cool...... tu nu te grabi cu afirmatiile capu amush tati o sa-ti spuie sa le pui cate o sticla de bere.... da daca sa numeri cati users sunt aici.... se vor primi cam multe sticle de bere :crazy: :roll: :lol:
 
COOL --- n'am uitat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
La anu' tot vii in Moldova ???? (trebuie sa vii!)...

Daca apari shi de ziua mea ... o sa fii chiar COOL !
 
Cool, pina la ziua ta, mai avem f. multi useri de-i felicitat :)

Iaca este pe aicea printre noi o useritsa :) draguta, da Cerepashka???
shi iti doresc tot binele din lume si sa fii cu_minte, sa inveti bine si sa fii inconjurata mereu de cei mai buni si nebuni prieteni etc.

:naroc:
 
bravo packard bine ca macar tu ai dat de tema asta si nu ai uitat sa o feliciti pe broscuta da daca o faceai din numele la toti era si mai bine
 
nici acum nu am mobil! :) si cred ca nici nu prea vreau dupa anumite evenimente!....

multumesc pt felicitari! la ziua orasului si a mea a fost super..dar cam mult!(n-am putut veni la scola ziua urmatoare)

artificiile super!
 
Back
Top