zile de nashtere

sai dorim multe succese si de amu inainte, drum vesel in viata si cum se spune sa ne mai intilnim din timp in timp linga 'un butoi te piva arc' :smile:
 
Ciofu - felicitari shi din partea mea - shi data viitoare cand te intorci de la Geneva sa nu-tsi deie in cap sa te intorci fara un Bentley sau un ferrari ceva :lol: !
 
Doamna Ingula, felicitarile mele cu ocazia zilei de nastere, iti doresc fericire si mult noroc!!!

Azi trebuie sa pui la americani de baut :wink:
 
Deamu daca o venit martie sa o felicitam si pe Inga cu ziua de nastere! Tot cei bun inainte, vizite pe acasa cit mai dese si cit mai comfortabile si tot ce iti doresti sa se implineasca...

Si deamu shi chestia cu statele sa se primeasca cum trebuie pina la urma! Felicitari! :zimbim:
 
Ingula, la multsi ani ! sa nu ne uitsi, shi sa ne iubeshti tat timpul asha cum ne-ai (sau m-ai) iubit pana acum ! :smile:
 
Apai lui ii place cand oamenii il iubesc si il mai lauda din urma :smile: znaim mi evo.

Ingula tu cum ai petrecut ziua de ieri?
 
N-am facut nimic deoarece a fost marti, isa totul vine maine... a sa fie o petrcere de minune:) Daca vrei, poti sa vii si tu!
 
Multumesc la toti acei care m-au felicitat si deam bere o mai fost da "bucatica de tort" ramine dupa mine :smile:))
Om Slab, eu cred ca tu trebu sa te mai ingrasi putin, poate atunci nu-ti mai vin astfel de intrebari :wink:
 
queen,dapu eu astept tortu' Napoleon .sper ca nu o sa-l mincati v nicicu numai voi doua.
Si diamu daka tot suntem la tema felicitari apu pentru a nus tiu cita oara la multi ani chiar daca cu intirziere.
 
Back
Top