zile de nashtere

Codrin, poate s-o fac eu cu cele vreo 140 de zile? :lol:

P.S. Mel, da "forma odejdy" cum va fi? Tre sa vin in rochie "odnorazovaia", sau se permite ceva mai lejer? :-?
 
Fox said:
Mel, da "forma odejdy" cum va fi? Tre sa vin in rochie "odnorazovaia", sau se permite ceva mai lejer? :-?

.....unika rugaminte....uitati lengeria at home din simplu motiv ca va fi prezent si ..."nish un fel de nanu Gheorghi..."...

aaaa....aproposito...poti sa vii cu "partener" !
 
Dupa toate pe care le-ai scris, chiar nu-ntseleg pentru ce imi trebuie partener, si inca in ghilimele :roll:
Da cu costumatsia tot nelamurita sunt.... :-?
 
Fox said:
Da cu costumatsia tot nelamurita sunt.... :-?

...bai, piu mik....imbracate asa ca sami placi mie.....iati pantalonii cei bordo din velvet.....cred ca ar fi ocazia potrivita!
 
Mel, de ce nu raspunzi la toate intrebarile? :(

P.S. Acela era velur shi nu velvet, da cu rochiile cu razrezu pan`la buric ce sa fac? :wink:
 
...e un local mai deosebit.....cu terasa cu bar cu de toate....insa, asa simplu pare doar la prima vedere.....in spate insa are si dormitor, si baie super kankretnaia si bucatarie .....

...astai localu lu Nanu meu! dai Doamne sanatate ca e om deosebit!
 
.......... AM VIZIUNI !!!! :o ........ M-AM TRANSFORMAT IN PREZICATOR ! 8) .....


Daca va vine greu sa credetzi , urmaritzi indeplinirea urmatoarei mele profetzii :

PESTE PUTZIN TIMP , VA VENI MELANIA CARE VA SCRIE : ........ AU MAI RAMAS 3 ZILE PINA LA ZIUA MEA .........

Nostradamus :ciupos:
 
CODRIN said:
.......... AM VIZIUNI !!!! :o ........ M-AM TRANSFORMAT IN PREZICATOR ! 8) .....


Daca va vine greu sa credetzi , urmaritzi indeplinirea urmatoarei mele profetzii :

PESTE PUTZIN TIMP , VA VENI MELANIA CARE VA SCRIE : ........ AU MAI RAMAS 3 ZILE PINA LA ZIUA MEA .........

Nostradamus :ciupos:

F U C K ________ Y O U !
 
Back
Top