zile de nashtere

Melania said:
....poate sami pun si o floricika intre buci....ca sa ti se intensifice placerile.....?

Mmmmm , ........ mai bine nu ! :ciupos: Putem folosi spatziul ala shi altfel . :wink:
 
CODRIN said:
:D Ma bucur sa regasesc atita entuziasm ! :D Daca vrei potzi sa-l iei ca pe un cadou de ziua ta . :wink:

......gresesti..
.......asta tu poti sa iei drept cadou de ziua ta....faptu ca tiam vorbit si am manifestat putin entuziasm......
 
:D Sa-ncep si eu numaratoarea inversa pina la urmatoarea aniversare ca sa vad cit timp mai este pina mi se va repeta incredibila stare de beatitudine ? :lol: :lol: 8)
 
CODRIN said:
:D Sa-ncep si eu numaratoarea inversa pina la urmatoarea aniversare ca sa vad cit timp mai este pina mi se va repeta incredibila stare de beatitudine ? :lol: :lol: 8)

......daca e sa fim sinceri....nu cred ca anume asta iti doresti!
 
:D :D Da` , dar din pacate , eu sint foarte instabil psihic , shi-mi trece repede . :D :D :D

LA MULTZI ANI ! ...... striga EL pe neasteptate sarind din butoi ca si stripteuza din tortul aniversar ..... :wink: 8) :lol: :lol: :lol:
 
Da` , dar din pacate , eu sint foarte instabil psihic
..........de parca nu se vede!..

LA MULTZI ANI !
.........nu se accepta........
 
.......ce mias dori cu adevarat de Ziua Mea....

.......sa inot intro piscina plina de delfini......sa le simp pelicica ....sa le ating botisoru umed....

Melania
 
CODRIN said:
....... nici in noua varianta , mai amuzanta si mai sexuala ??? ....... :wink: :lol: :D

...si cum ar fi asta? iti scrii pe fund "La Multi Ani, Mel"? iar pe putzulika iti pui covrigei colorati?
 
:D Nu-mi trecuse prin cap nimic atit de spectaculos , vorbeam doar de mica modificare a urarii in timp ce tu atit de plina de solicitudine imi si dadeai raspunsul ......... dar , .....nu pare o idee rea . :wink: Se poate face . :ciupos:

Numai sa nu fie prea mult colorant pe covrigeii ceia , sa nu-tzi cada rau la stomacel . :wink: :D
 
CODRIN said:
:D Nu-mi trecuse prin cap nimic atit de spectaculos , vorbeam doar de mica modificare a urarii in timp ce tu atit de plina de solicitudine imi si dadeai raspunsul ......... dar , .....nu pare o idee rea . :wink: Se poate face . :ciupos:

......nu CRED....si nam sa cred NICIOADATA ca esti in stare sa faci asa ceva....si no lua drept provocare! la capitolu "facut" esti slab de tot!

Melania
 
"Editat de CODRIN pe Thu Jul 03, 2003 1:24 pm, editat de 2 ori".... de ce editez fiecare mesaj de cateva ori? nu te duce capu sa scrii tot deodata...sau splendoarea temei te desconcentreaza?
 
Sint un perfectzionist :ciupos: , imi place ca fiecare mesaj al meu sa aiba cit mai multe straturi . Ca un blat de tort . Si daca imi mai vine unul in cap il adaug rapid !

:-? In plus mai sint si cenzurarile si , n-ai crede dar chiar si mie mai imi scapa limba din cind in cind . Oricum mai bine asa decit cite un " nicioadata " lasat sa troneze indecent , sau ignorarea completa a oricaror reguli de ortografiere , pentru o fetitza scolita in Romania e jenant . :wink:

Da , din pacate chiar n-o sa te potzi convinge de posibilitatzile mele faptice , cum itzi spuneam acum sint ocupat ! :wink: :D

Te las sa sarbatoresti , tema asta incepe sa semene cu o cearta intre iubitzi !

SANATATE !
 
Back
Top