zile de nashtere

zopiryon said:
am baut ca un porc..iaca shi'am facut...nu'i asa cool :wink:
Bai, da sincer am baut si eu ieri ca un porc......am ajuns acasa pe la vreo 4....la ora 6:30 m-am sculat ca sa ma duc la scoala.....caroci iti inchipui.....ca la lectie am dormit.....multe padruji din care o fost acolo nici nu o venit la lectie.....altele o venit...si se prikaleau de mine.........tipa......."Ce te mai dadea-i ieri la aceea" :hehei:
 
faza asta-mi aminteste de liceu , si eu faceam la fel , am fost beat la scoala , nedormit si m-am trezit cu un 10 la chimie , fara sa stiu nimik
 
eu n'am zis sa plateasca altcineva pentru mine....da prosta shine vre' sa iasa la o bere :lol:

p.s. mel tu deamu cu datul kilotilor jios ai experiente...cred... 8)
 
Cool citeste mai sus dar de fapt nu mai conteaza..Tu cind ai baut asa ca la moldoveni ultima data,nu ti-i dor de asa ceva? :)
 
Lika said:
Cool citeste mai sus dar de fapt nu mai conteaza..Tu cind ai baut asa ca la moldoveni ultima data,nu ti-i dor de asa ceva? :)
Nu nii dor........ca si asa beu ca nebunul...mai ca in fiecare saptamana....shapoi...aici unde sunt eu....totul este mai simplu si mai frumos ca la moldoveni......
 
Back
Top