zile de nashtere

:spam: :te_tai: :te_tai: :te_tai: Zopirion, inceteaza! Nu mai posta mesaje unde itzi tuna! Mesajul cu "un an de cand sunt pe forum" trebuia sa fie pusa la ALT TOPIC!!!
 
Gata... pot sa plec de pe forum... incepe marea batjocura... s-au intalnit srazvi cu zopiryon... Ei amandoi se impaca atat de bine la spam si la inmultzirea mesajelor (ca ciupercile dupa ploaie sau ca soarecii dupa imperechere...) :te_tai: I hate u!!! The both of u!!! SOD OFF!!!
 
Melania said:
lizofoafa said:
Gata... pot sa plec de pe forum... incepe marea batjocura... s-au intalnit srazvi cu zopiryon... Ei amandoi se impaca atat de bine la spam si la inmultzirea mesajelor (ca ciupercile dupa ploaie sau ca soarecii dupa imperechere...) :te_tai: I hate u!!! The both of u!!! SOD OFF!!!

....nu pleca.....iti promit ceva...cat de curind.....si sper ca o sati placa.....
Daca este ceea ce banuiesc :lol: Mel, te iubesc! :sarut: :demon:
 
Melania said:
....daca te gandesti la banarea lu Zopi...nu e asta.....

...o sati placa insa!!!!!!
Nu sunt chiar atat de "jestokaia"... Eu ma gandeam oare cum ar reactziona zopi sa afle ca din toate mesajele lui n-au mai ramas decat un sfert :lol: :lol: :lol: Este evident, dupa modul cum scrie el mesajele, ca vrea sa il ajunga pe cool din urma...
 
puteti sa'mi stergeti toate mesajele...sa ma banati...oricum nu conteaza... deja forumul asta nu mai prezinta pentru mine nici un interes...
aici fiecare face ce vrea... si castiga acel a carui limba ajunge mai adanc in cu.rul celor de sus....nu vreu sa arat cu degetul...ei stiu despre cine e vorba...
 
zopiryon said:
puteti sa'mi stergeti toate mesajele...sa ma banati...oricum nu conteaza... deja forumul asta nu mai prezinta pentru mine nici un interes...
aici fiecare face ce vrea... si castiga acel a carui limba ajunge mai adanc in cu.rul celor de sus....nu vreu sa arat cu degetul...ei stiu despre cine e vorba...
Vai, Zopi, ce usurare ar fi pentru mine sa nu-tzi mai vad craniul de muribund pe aici :lol: Da, aici fiecare face ce vrea... si mai ales tu! Poate ajunge, totusi, poate exista o limita?
 
daca te deranjeaza ceva... linge fundul unui moderator..si roaga'l sa ma banezi si ai scapat de cranii de muribunzi 8)
 
Back
Top