Discotecile/Cluburile din Chisinau

B.lea...jele mare:D ...s-o inchis discoteca XXL!!!
stie cineva de ce? Eu am auzit unele teorii prin cartier...da cind le asculti te apuca risul:D Daca voi nu stiti nici una,vi le spun;)
Anyway...oleaca ii gruz...era cea mai aproape de cartierul nostru si preturile erau cele mai accesibile...
 
Noua uneori nici de XXL nu ne ajungea bani....da tu imi spui sa merg la People:D
But i'll take that in mind...;)
 
lucia, nu zic ca vin doar snobi... dar sunt multi, de obicei :)
de ex... evenimentul asta nu reprezinta interes pentru oamenii ce asculta muzica electonica buna...

oricum :)
Date: 6 February

Start: 22.00

Party: Bob Marley's Birthday !

Location: "Military Pub"

reggae, dub, dancehall, d'n'b, ragga jungle

Lineup:

StuffKillah
Extremal
bluebell
Novy
Юха
Sonix
Griff

aici m-as duce :)
 
Incentiveme;164250 said:
Oare cind o sa se deschida si la Chisinau un Salsa bar? oare cind...


Este la buicani unul, chiar peste drum de parcul cel mare. Imi pare ca chiar asha si se numeshte "Salsa" :)
 
sucks

fratilor daca vreti muzica buna atunci ascultati only TEHNO,ELECTRO,MINIMAL,BASS and CLUb
asta da muzica nu ce ascultati voi care nu sunt decit niste SMENURI!!!!
 
demult era binevenita o astfel de iluminare. mari jane, multumesc si iti promit ca de azi inainte doar TEHNO,ELECTRO,MINIMAL,BASS and CLUb , restul is niste SMENURI.
 
vreau la Drive.... atmosfera intima, vreo opt mese mari, acvarium, televizoare(!!!) daca te pictiseshti, muzica buna, pretzuri mari da' in schimb deservire normala! shi oameni frumoshi!
 
Obosita sunt de Drive, pe linga tineret frumos mai vin si niste mosnegi cu ochi flaminzi..imi plak acvariumurile si mie, muzika - OK. Crazy Horse dupa atmosfera mai mult imi place.
 
moshnegi peste tot sunt.Shi-n People, Drive shi-n Crazy Horse.Peste tot... Poate am prejudecatzi, dar cand vad fete de 18-20 de ani langa ei mi se face greatza... la asta de zi oare tot sunt?
Sa fiu eu mama shi sa am o fiica care umbla cu pensionari cu bani, apu' o trimit la shcoala de fete!
Ca sa revin: a fost cineva in Faraon? Cum e acolo...?
 
Faraon e pentru studentii cu flaere-gratis, contingentul de 15-21 ani, dar sint si programe mult mai scumpe pentru persoane cu ''dorinte''... Daca va place spuma in timpul dansului... am auzit, se practica des.
 
Back
Top