Discotecile/Cluburile din Chisinau

khama;173058 said:
RaduMan, dac sheava ma suni sh pe mine, bun?

Eu nu stiu numarul tau
Nici macar nu stiu cine esti :D
Nu inteleg de ce v-ati schimbat nick-urile dupa ce a fost hackerit forumu anu trecut
 
Ruxanda;177885 said:
A fost careva la Penthouse Cafe?

fost shi nu-i chiar ca la drive... e mai snob sau mai bine zis mai aristocratzic... atatea aere acolo ca de-abia vrei sa ieshi shi sa nu mai vezi atatea fete frumoase shi chei de mashini shi mobile aurate shi... ma rog... opinia mea...
muzica e tare acolo! shi sofaua tot e cool!
 
Am fost noaptea asta in sfarsit la Boudoire.
Plusuri: Lume putina (pana la vreo 12 eram numai noi), atmosfera intima si foarte "glamorous"
Minusuri: Niste preturi de cazi jos! (primul club la care vad ca sticla de 2 litri de cola sa fie 70 de lei....) si trebuie sa ai un card special ca sa poti intra (ca sa dobandesti cardul am inteles ca vorbesti cu managerul si platesti mi se pare 150 lei, da nu-s sigura...)

Per total mie mi-a placut foarte mult, dar probabil responsabil de asta e faptul ca eram acolo "vse svoi".... In orice caz, as mai merge la Boudoire inca o data... :)
 
ghid pentru discoteci?

ieri am fost iar la Dance Planet... intrare nasharu, paharu de suc de portocale 20 de lei, glamurnenika, curve dofiga, muzon ciotkii...
per general mi-a placut, shi m-am rupt bine :D hi hi... e singura disco care imi place
 
@khama
Din cate stiu eu Chininau <> de discoteci si cluburi.
In primul rand vreau sa vad orasul vechi, daca se poate muzeele - de istorie si etnografie, Teatrul de opera si balet, vinaria Cricova. Asta ziua... Noaptea cluburi si discoteci.. :p
 
Latino Party

Buna. Ai cunostinta de vreun club ,,deschis,, spre a organiza seri latino ?
Ma intereseaza o colaborare cu un club din Chisinau. Intentionez sa deschidem o filiala a scolii noastre de dans si in orasul tau. Multumesc.
Profu' de salsa - www.danseazasalsa.ro -
 
Back
Top