Fan al carui club?

de ce ne abatem de la tema?
d-lui sau d-nei cirimpei ( n-am de unde sti):
m-ai convins de un singur lucru: preferintele tale nu-s mai alese decat ale noastre, si uneori motivele din spate-i sunt chiar mai ridicole...
 
lui alias
Yn afara de punctul anti.5 am explicat "sistemul". Ai reprosat doar ca "motivele din spate sunt chiar mai ridicole" si "preferintele tale(ale mele n.n.)nu-s mai alese decyt ale noastre(voastre n.n.)"

Si eu te-am yntrebat unde este ridicolul?
Si mai mentionez ca ignorarea explicatiei "sistemului" propriu nu este o argumentare yn favoarea lui.
 
Acum eu nu stiu cand anume "ieri" V.I.Lenin a devenit Luzhniki(stadionul evident) dar in argentina se pare ca el tot nu Bombonera se numeste. Asta o poti gasi pe pagina oficiala a clubului. Poate acolo gresesc si am scris in aceasta intentie un e-mail la fan-club al clubului sa ii intreb cum se numeste acel stadion. Cand primesc raspuns, va spun si voua. Dar,

Numai sanatate.

-Andriel.
 
k.. lui Cirimpei:)
e straniu sa-ti placa o echipa decand o antreneaza acolo nu stiu cine....
sau faza cu stadionul.. ei, poate e gluma...
sistemul meu: fotbal rapid, linie de mijloc omogena si cate o individualitate care ma atrage:) oops..
 
Conform definitiilor tale trebuie sa ai peste 1000 de echipe favorite

yn rest Dragostea este oarba sau cum spun zulusii mahaba ni tonga. Ymi place stilul promovat de un antrenor anume si tsin cu o echipa. Spre exemplu atyta timp cyt Cruif a antrenat Barca am tinut si cu aceasta echipa.
BOMBONERA - numai numele cyt spune.
 
nu-i adevarat...
sunt putine idividualitati care ma impresioaneaza pe mine cu adevarat:
1. Giggs
2. Figo
3. Totti
4. Overmars
5.. loc vacant... se mai schimba..
de aici poti rezuma ce echipe-mi plac mie..
 
no no.. Iata spre exemplu daca Giggs pleaca la ... Heerenveen sa fie sanatos!
doar am spus ca trebuie sa fie mai multe criterii plus individualitatile...:smile:
stiu un om care tine pana la moarte cu Brescia doar din cauza lui Baggio.... asta e normal?:) adica sa tii cu Brescia.....
 
Tiligul Tiraspol is the best.

Echipa - Coselev, Secu, S. Stroenco, Pogorelov, Sereda, A. Stroenco, Belous, Oprea, Gaidamasciuc, Luchiancikov, Kosse - este cea la care am tzinut cel mai mult ever.

Si Steaua cu Dumitrescu si Militaru o leaka.
Si Dinamo cu Shevchenko si Rabrov.

Si cel mai tare mi-a placut meciul Zimbru Olimpia 1-2,cu gol marcat de Rogaciov di lovitura libera. A fost cel mai cul!
Si Zimbru Tiligul 2-2 cu goluri Kosse si Gaidamasciuc, dupa ce Tiligul pierdea 2-0. Si Constructorul - Tiligul 0-4 din cupa Moldovei in 95 cu 3 goluri Kosse a fost rulzz!
 
Zenit - campion
in romana pls...
radium


<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: radium pe 2001-06-06 11:28 ]</font>
 
Back
Top