Fan al carui club?

sa traiasca fratele tau mai mic... dar oricum ce conteaza ce-i milan , daca au bani...shi nu au ce face cu ei.
da eu tzyn cu STEAUA Bucureshti . Cu Zimbru doar cynd joaca yn cupele europene (pentru ca yl urasc pe marele hotz Nicolai Ceornyi )
asha ca eu yn campionatul Moldovei deja tzin cu Nistru Otaci.
 
Oricum AC MILAN e echipa mea de suflet shi cred ca fiecare din voi are o echipa la care sa tina cat de buna sau rea este...
 
milan-super!
real-la fel!

e foarte grey sa faci deosebiri si sa ai preferinze. Objectiv Roma in sezonul actual a jukat la nivel, frumos shi efecrtiv. Dar pin'la urma az' observat: Deutschland uber alles! Bayern is the best!
 
radium said:
Fan al carui club sunteti?
Eu de exemplu tin foarte mult cu Manchester United, Steaua, Real Madrid [care de altfel joaca fantastic in ultima saptamina :grin: ]
voi ce ziceti?
Eu sunt Stelist... :)
Din echipele straine poate tin cu Galata... de la noi din Moldova tin cu Zimbru!
 
IMHO:

1.AC Milan (negru - :naroc: )
2.Arsenal (soare, sorry, i-ni place shi nie MU dar i love Arsenal :D )
3.Real (foarte frumos joc)
4.Dinamo (Bucuresti, dar nici Kiyv nu-i rau de loc)
5.Nistru Otaci (shi oleaca cu Zimbru :) )

5.antiGalata
6.antiSpartakMoscova (shi toate echipele ruse)
7.antiSteaua ( pro Dinamo )
8.antiSheriff ( bani murdari, shi rusofoni )
9.antiEchipeleGermane ( byci, IMHO )

Cam atat.
 
Bion said:
IMHO:



5.antiGalata
6.antiSpartakMoscova (shi toate echipele ruse)
7.antiSteaua ( pro Dinamo )
8.antiSheriff ( bani murdari, shi rusofoni )
9.antiEchipeleGermane ( byci, IMHO )

Cam atat.

Cu 6 si 8 sunt de acord , dar cu 9 ... :)
 
sal negru

sal negru! pai daca as fi fost caine rosu as mai fi zis, dar nu sunt! :D daca as fi fost neamt as fi fost bucuros???nu stiu dar casa am si inseamna ca privind astfel: am copilarit in giulesti si crangasi as fi putut spune ca sunt rapidist! dar uite ca nu sunt! de ce? ca nu vor muschii mei file! :lol:
 
Back
Top