Proxy moldovenesc Pentru a intra pe Torrents.Md

Adrenalin

New Member
Pentru a da voie celora de peste hotare sa intre la noi pe tracker, am ridicat la mine pe comp un proxy cu care se poate de conectat numai pe torrents.md.

ip: adrenalin.starnet.md
port: 780
user: torrents
password: 123

Simbata+Duminica 24/24, in zilele de lucru cind si cum, da deobicei ora 20, dar se poate intimpla si toata ziua.

Cine din Moldova tot vrea sa-si ridice un proxy pentru a da voie celora de peste hotare sa intre la noi pe trackerash, sa-si puna CCproxy, In Options trebuie sa lasati doar HTTP pe un port mai neuzual 780 de ex., il puneti ca NT Service sa stea totdeauna aprins, in Account puneti la Permit Only, la Web Filter Permited Sites *torrents.md, la Auth Type puneti User/Password, apasati butonul New pentru a adauga un nou user, puneti userul si passul, activati web filtru pentru acest user si apasati pe new.
Asigurati-va ca firewall-ul da drumul la protul pus.
 
Wow! foarte frumos din partea ta.

Am anuntat unii prieteni, care chiar cautau asa ceva. Din partea societatii - iti multumesc!
 
gr8dude;150502 said:
Wow! foarte frumos din partea ta.

Am anuntat unii prieteni, care chiar cautau asa ceva. Din partea societatii - iti multumesc!

Np, dar cam putina activitate pe el ;o)

Poti testa sa vezi daca lucreaza ?
 
Salut Adrenalin. Deseori ma folosesc de proxy-ul tau (aproape fiecare zi). Daca este posibil da acces si pe p2p.md, caci acolo sint deasemenea multe materiale interesnate.
 
datine dostup pe p2p.md si torrents.md

nu pot intra pe p2p.md si torrent.md , nio spus unu ca cu proxy tau se poate , cum ?
 
Re: datine dostup pe p2p.md si torrents.md

Adrenalin face lobby la torrents.md asha ca zicetzi larderi lu p2p
 
Mai lucreaza proxy-ul ? Caci deacum un timp indelungat incerc sa ma conectezi prin disnul :( si nu mi se primeste... Help please!
 
Baietzi cine are nevoie sa sune din Moldova sau din alte tzari in SUA pe un numar de telefon fix sau mobil prin Skype potzi sa va dau si eu un proxy ca sa intratzi in Skype printr-insul. Ca nu stiu precis daca din altze tzari se poate de sunat gratis, da prosta daca ai IP american potszi suna prin America si Canada de pe comp pe telefon fix. Ashai ca daca va intereseaza scrietzi un reply
 
sander_md;157746 said:
Baietzi cine are nevoie sa sune din Moldova sau din alte tzari in SUA pe un numar de telefon fix sau mobil prin Skype potzi sa va dau si eu un proxy ca sa intratzi in Skype printr-insul. Ca nu stiu precis daca din altze tzari se poate de sunat gratis, da prosta daca ai IP american potszi suna prin America si Canada de pe comp pe telefon fix. Ashai ca daca va intereseaza scrietzi un reply

eu as fi interesat :)
thx
 
Sorry, dar vad ca deja din 2007 Skype-ul a blocat aceste sunete free. Asha ca incerc sa gasesc alt software care sa lucreze similar. Daca gasesc public rezultatul la moment
 
sander_md;159085 said:
Sorry, dar vad ca deja din 2007 Skype-ul a blocat aceste sunete free. Asha ca incerc sa gasesc alt software care sa lucreze similar. Daca gasesc public rezultatul la moment

ok...thx anyway :)
 
ATENTIE !

Proxy-le merge doar pentru cei de peste hotare, pentru cei din Moldova el este inchis deoarece cei din Moldova pot intra direct pe el !
 
Back
Top