Proxy moldovenesc Pentru a intra pe Torrents.Md

Site'ul se verifica, si gr8dude este ca si cum un fel de moderator al compartimentului 'Tehnologie' :)

Pur si simplu forumul moldova.net nu este asociat cu site'ul torrents.md, deci nu e in competenta noastra sa rezolvam aceste probleme.

Ce se intimpla daca intri pe torrentsmd.com? Nu e acelasi lucru? La mine noul site se deschide si functioneaza exact cum si acel precedent.
 
Incercati acum..

Nu am configurat corect noile reguli dupa aparitia torrentsmd.com (care e exact acelasi torrents.md doar cu denumire diferita).
 
Adrenalin;169293 said:
Vultoor, gr8dude si restul din Moldova, de ce nu va puneti si voi un astfel de proxy ? ;p

Pai eu am un proxy...problema e ca eu am ban pe torrents...:(
deshi acum vad ca merge...cred ca e din cauza schimbarii domenului...shi probabil curand accesu imi va fi din nou interzis :-D :\
 
de ce nu va puneti si voi un astfel de proxy ?
Pentru ca nu am un computer care sa lucreze 24/7, si in al doilea rind - banda pentru traficul extern este 'ingusta'.
 
torrentsmd.com este dezha available shi de pe peste hotarele RM deorece server-ul a fost trecut in Romania.
Multumesc pentru Adrenalin care pina acum ne-a oferit shansa sa intram pe tracker-ul moldovenesc #1
 
am văzut şi eu că nu mai e nevoie de proxy pentru a intra pe torrents. Dar nu ştiu de ce la mine nu reuşesc să dld nimic. Sunt în Ro şi cât a fost proxy-ul am dld cu utorrent, acum după 5 minute mi se fac toate săgeţile roşii la dld. Îmi explică şi mie cineva ce se întâmplă? am încercat să dau jos şi proxy-ul din conexiune - acelaşi rezultat, totul roşu, fie la download, fie la upload. Care ar pute fi cauza
Mersi
 
Np..

Cred ca in urmatoarele zile va reveni la normale, acum sunt niste probleme cu rutarea traficului deaceea nu prea merge..
 
Eu sunt cu IP de peste Moldova....P2P.MD se deschide normal...torrentsmd.com nu se deschide ( imposibil sa deschida pagina web) cine imi poate spune ce ash putya face ca sa pot intra pe sit?
 
nu stiu cum la voi merge..la mine din septembrie nu se mai deschide....timp de vreo 2 saptamini nu se dischedea nici P2P.dm dar acum a ramas..doar torrentsmd.com...daca cineva stie cum e posibil de rezolvat problema 1 bere din partea mea :D
 
esti administrator pe torrents!!!!dami terog isq tau terog mult am o problema pe torrents va rog mullllttttttttttt
 
esti administrator pe torrents!!!!dami terog isq tau terog mult am o problema pe torrents va rog mullllttttttttttt am o mica problema
 
Back
Top