Andy's Pizza Chisinau!

Gunner

New Member
De indata ce am plecat din Moldova dupa vacanta de Paste am realizat un lucru. Andy's Pizza e probabil locul intilnirii majoritatii tinerilor din Moldova! Cine din dumneavostra, spre exemplu, a fost macar odata la Andy's?
Sa va spun un caz mie mi-au scuipat odata in bere, noroc ca am reusit sa vad flegma delicioasa inainte de a stationa lichidul in stomacul meu :lol:
 
Gunner sincer sa-ti spun nu este exclus si asa ceva. Macar ca imi este dor de casa, dar nu as zice ca Andy's e ceva tare bun, cum lauda toti aici localul acesta. Deservirea nu e tare buna si nu as zice ca e cine stie ce.
 
fasad.jpg
 
mai bine dati un exemplu de un loc mai reushit de a petrece timpul in companie cu o pizza ("Pizza de Italia" se exlude pentru ca pizza [cenzurat]s de acolo)
 
cel mai bun loc e ACASA. Concluzia vine dupa un shir de incercari de a gasi locul potrivit... nimic. ca acasa nu e nicaieri! enjoy! :grin:
 
Eu zic ca Pizzerie si deservire satisfacatoare sint doua lucruru incompatibile... Drept ca nu am fost la Mozarella sau whatever...
 
Da shi parere aveti despre pizzele "panipat" de 40.000 ?
Eu am gustat odata shi zic ca-s cam nasharu ; is de 2 feluri: una cu cirnati taiati maruntei , da alta cu shunka.
 
Andy's Pizza [cenzurat], acolo nu se poate de fumat, dar daca esti bat, e usor de iesit de fumat, de intors, s.a.m.d :)
Si acolo e deamu bespont----> zabegalovka uje :)
 
anume ca partea cu fumatul e cea mai buna acolo - ai unde respira normal!!!
cit despre zabegalovka - nu ash spune.. totushi nu toti ishi pot permite pizza de 20 de lei in fiecare zi
 
e corect in ceea ce priveste cu fumatul la Andy's Pizza. Mai vin si oameni cu copii, chestii si au facut si ei sa fie mai placut pentru toti. Este foarte corect facut, trebuie sa fiti deacord.
 
Tot laudati andy's pizza asta, da nu va dati seama ca daca e sa fie ceva, atunci sa fie pentru toata lumea, adica: sa fie o sala (sau o jumate de sala) pentru nefumatori si alta pentru fumatori :grin:
 
mda, dar acum e terasa afara asha ca daca vrei sa fumezi, you're welcome........

in orice caz e bine sa inauntru nu se permite sa se fumeze :smile:
nu de alta dar ar fi semanat cu Enigma care e atit de .........
iaca asha
 
Eu is de acord cu cel ce a zis ca acasa e cel mai bine. Ia ziceti cand scoti o paine calda din cuptor nu e mai buna ea ca oricare pizza
 
Ianici sunt deacord, e buna piinea din cuptor. Dar cateodata vrei sa te duci undeva, sa mai stai cu prietenii, sa mai bei o bere sau un suc, stii tu cum e.
 
discutam despre andy's pizza parca....

personal, nu prea pot intelege afectiunea asta nebuneasca fata de andy's.
localul meu preferat probabil este panipit.
daca ma intrebati de andy's...pentru diversificare e mai mult sau mai putin bun, dar numai atit.
 
madwolf: locaul e frumos shi plus la asta mult face atmosfera colegilor [Thorax, dune, kedd, sawel...]
 
Back
Top