Andy's Pizza Chisinau!

Totusi mie imi place la Pizza Pazza, acolo iti alegi incredientele si stratul de aluat e cu mult mai subtire ! Insa un lucru e rau, nu este Vitanta Premium ! :(
 
Fox, dar unde e Pizza Pazza ?? E drept ca n-am fost de mult timp pe la Chisinau si cind o sa revin vreau sa merg in alta parte in afara de Andy de care m-am saturat !
 
Nu stiu ce voua nu va place la Andy's pizza ,ii tare bine inca la noi la Orhei nici nu gasesti asa ceva, acolo is numa baruri pline de betivani !
 
hai, cine e la Chisinau sa ne spuna daca s-au facut ceva schimbari la Andy's Pizza, in meniu ,in design, daca au intervenit progrese in cunoasterea limbii de stat de catre personal...
 
Eli said:
hai, cine e la Chisinau sa ne spuna daca s-au facut ceva schimbari la Andy's Pizza, in meniu ,in design, daca au intervenit progrese in cunoasterea limbii de stat de catre personal...

Nu pot raspunde concret, dar am niste "jalbe" concrete. Cand am luat duminica pizza sa mergem la padure fetele de la Andy`s "au uitat" sa taie pizzele si sa ne dea servetele :-x La gust pizzele erau "normale" dar aveau mult prea mult aluat :(
 
pizza de la Andy's mi-a placut mai mult decit la alte pizzerii de la Ciocana, ca prin Centru n-am fost la multe 8)
 
orhei

orhei is the best place in the world, eu mi-am petrecut acolo 2 veri muncind din greu, si amus fug la castan la o bere:)
 
Mi-au venit "neamurile" din Italia si, cu ocazia multor intalniri pe care le-au avut pe aci, au ajuns pana si la pizzarii. M-au interesat aprecierile. Deci,

Andy`s - cam exotic la gustul lor, dar merge, mai ales ca italianului ii place sa fie exces de aluat;

Pizza Pazza - muuult mai bine.
 
.....fytytz mama masii de Ionix....cand ai sa te inveti sa scrii mesaje ca lumea si nu de felu "da deacord" sau "eu am aceesi parere" sau ca aista ultimu pe care lai scris.....

sorry ca nu la tema! mo ajiuns pina la icre!

IONIX = Cool II
 
IONIX incearca la Lori Pizza e una dintre cele mai bune la ciocana. cind mai ieshim cu prietenii intotdeauna ne ducem incolo, ca noi pe la toate am incercat shi la Lori e cea mai gustaosa
 
Back
Top