Andy's Pizza Chisinau!

kedd said:
coolgreetings, in Austria nu am fost, dar care-i legatura ? :lol:
Pai daca ai fi fost in Austria si poate ai fi gustat o pizza "austrica" ai fi putut comfirma ca pizza "austriaca" este un rahit :hehei:
 
coolgreetings, cam aceiashi parere am eu despre pizza din danemarka (cu unele exceptsii evident), am un prieten italian caruia mai nui vine a plange cand vede cum sunt pizzele aici :lol:
 
Mie de ex. imi place pizza din Vienna, ok nu e ca in Italia, dar mai degraba maninc aceasta pizza decit sa ma duc la McDonald´s :uraaaa:
 
eeee, ce sa mai spun, suntetzi totzi umblatzi si extraordinari! M-atzi lasat fara cuvinte! Se pare ca moldoveanului nu i-a mai ramas decat sa se fandoseasca intre 2 pizze punandu-shi o mare intrebare existentziala: Pe care sa o aleg? Ma inchin maretziei d-voastra! :hail: Mi-am amintit acum de o vorba de-a lui Urschi: "Macuc, hurluiala, Rade baiatu'!!!" :yummy: Ia intrebatzi-l pe diaval cum mananca... Ooooccidentalizare, dom'le, la greuceanu! :lol: :lol: :lol:
 
merci de invitatzie, cool, dar nu cred ca am sa te bag in seama, din moment ce am libertatea de a ma exprima cand vreau, unde vreau si cum vreau. Nu mi se pare ca m-am abatut de la tema, ashadar, nu shtiu de ce domnia voastra are de facut obiectzii. :wtf:
A propos, mie imi place pizza cu ciuperci, masline, cashcaval, verdetzuri si condimente multe.... :gizmo:
 
lui cool ii plac fetele agresive care mereu sunt de acord cu dinsu si nu ies din cuvintu lui.........mocinaya agresivitate e si asta
 
Eu vad ca tu te consideri foarte important din moment ce crezi ca eu te urmaresc pe tot forumul. PARANOIA!!! :wtf: Oricum, nu-mi displace ideea de a te teroriza putzin. Mersi de idee! :lol: :roll: N-ai decat sa fugi de fantoma mea pana nu mai potzi! :croc:
 
Back
Top