Andy's Pizza Chisinau!

Eli daca tot nivelul Andys e atat de scazut dupa parerea ta, ne sugerezi o alternativa ? (deci ne referim la pizza, shi in moldova :) )
 
eu as spune ca este destul de normal serviciul la Andy's Pizza si pizzele sunt destul de gustoase, insa cind am fost in Italia, raport dintr-o pizza de acolo si una de aici este de 100:1 in favoarea Italiei , acolo pizzele au un strat foarte foarte subtire de aluat si mai multe incrediente, insa aici cu parere de rau se gateste cu mult mai rau, chiar daca este posibilitatea sa faca pizze bune si scumpe ei raman la acest nivel !
 
maine ma duc iarasi ! iti spun maine precis un raport sigur, dar cred ca e undeva 15:1 ultima oferta ! ( pentru ziua de astazi )
 
Nu cool se duce la Andy's :wink: Nustiu ce spune el mi-e imi place pizza de la Andy's, e drept ca in Italia e diferita dar o fkusah ne sporeat.
 
eu ash zice ca pizza de la Andys e cea mai comparabila cu pizza din state (acele cu stratul gros de aluat) dintre toate pizzeriele din chisinau, eu intseleg ca pizza nu e mancare americana, dar oricum asta ar demonstra ca totushi pizza de la andys nui chiar atat de rea.
 
nu shi sa va spun, imi retrag cuvintele in privinta faptului ca pizza e rea, e destul de buna, deci raportul eu il retrag undeva la 5:1 !
 
da lasa, vrei sa spui ca cea mai buna pizza din ch e la andy's???????
desigur ca sunt si mai rele (majoritatea), dar asta nui ofera titlu de lider
 
Nici nu stiu daca mai e altceva prin meniul lor. Eu cer sare si piper si incerc sa aduc pizza lor la o conditie cit de cit acceptabila :)
 
Back
Top