Asa doresc cite o data sa fiu singur, de ce ?

AnimalX, comunicare.......... asta e mai bine decit sa te inchizi . trebue sa gasesti o persoana cui potsi sa-i spui problemele tale si atunci te simtsi de 1000 de ori mai bine, cind ai spus ce ai pe suflet, te descarci de toata energia negativa care ai acumulat-o. shi te simtsi mai linistit, mai ales daca persoana aceea te asculta si te intselege
 
si te ai pe tine..........
AnimalX dar cel mai eficienta modalitate ar fi in general sa faci asa ca sa nu a probleme
 
apropo de

apropo de ceea ce vorbiti voi, vreau sa spun ca la mine totata lumea se spovedeste fara sa vreau eu sau am o intentie de a afla?????!!!!!!!!cele mai ascunse si mai negre chestii pe care le-au facut si daca ati afla ce fac fetele in zilele noastre v-ati cruci!!!!!!!!
 
ce fac?

pai ce sa faca si ele inca de pe la 12-13 ani? sexsi iar sex pana la moarte, sex oral, normal si anal, plus ca fumeaza, beau alcool, se drogheaza, injura mai rau decat orice birjar, nu ca n-au dumnezeu, dar sunt total amorale, insa fac pe mironositele, si peste toate astea sunt cele mai ignorante fiinte!un tablou perfect pe care trebuie pusa totusi o coronita: totusi ce ne-am face noi barbatii fara ele? putem noi sa ne lipsim de ele?
 
ingerica

nu am spus ca toate fetele fac asta, dar din cate cunosc raportul este de 9 din 10 fac ceea ce am spus mai-sus, cu parere de rau, si nu traiesc sub poduri ci deasupra lor! :lol:
 
oamenii sunt tare TAAAAAAAAAAARE diferitsi. dar shtiu prea bine ca alex aka a kam imfrumusetsat putsin. nu e kiar asa
 
ingerica

realiatatea-i cruda si crunta! asta este nu te poti ascunde de ea, dar iti poti gasi refugiul la Dumnezeu atata tot!
 
......Alex, voi incerca sa te contrazic,...ca...ai cam exagerat oleak zicind despre fete..... de frica sa nu ajung in situatzia ca bat cimpii,..am sa-tzi spun direct ca nu ai dreptate...... cel putzin, la noi aici in md situatzia e alta..... aici mai potzi vedea fete care roshesc ( nu de fumul de tzigara care-l scot pe nas, sau de bere, ci....de bun simtz....)..... mult mai multe decit in ro...........
 
aha. Nu, nu, nu.. misterul este altul: despre ce tara vorbea alex aka? Nu despre Romania. Eu am facut scoala intr-unul dintre cele mai mari orase din tara, sora mea la fel, si nici eu nu am trait, la fel, nici ea, acest gust anormal pentru orice fel de relatie sexuala. Eu cred ca lumea a cam batut campii si asta e, ar fi trebuit sa-si mute tema asta de discutie pe Viva... Chiar daca ma repet: sunt, totusi, singuri, si nu au despre ce vorbi....
 
Back
Top