Automobile BMW

BMW seria 6 pare cea mai reusita realizare de design a noii generatii BMW, apoi vine seria 5 ...

Seria 7 totusi ar trebui redesenata ...

Personal noua generatie seria 3 dupa machete nu prea imi place - e o copie mai mica a Seriei 5 ... :(((

Cel mai super e cutia de viteze electronica ... tip F1 ...
 
ciofu: clar ca seria 7 e cool, dar parerea mea, ca linia clasica a lui Mercedes S-Klass e superba...

BMW cam totusi aveau inainte un design mai pur sport decit cel prezent... Doar sa comparam Seria 7 prezenta cu cea precedenta...

Dar per general - E OK munca lor...

Pina la urma discutiile se duc in jurul designului, tehnica e la NIVEL...
 
sicer sa fiu.....ma dor cam ochii de la atatea BMW-uri care circula prin orashul nostru....care mai de care!!!!Te uiti la vreo reclama la tv despre vre-un nou model de BMW.....si peste o saptama apare si la noi!!!
Bazaru nui !ca sunt mashini foarte bune!!!....dar nici chiar atatea!!!!
Mie chiar mii interesant din ce tari ai noshti le fura?...voi nu shtiti?
 
Saptamana trecuta erau in centru Vienei 2 BMW seria 5 ultimu model cu numere din Chisinau....in fata unui hotel.... :tat cum :
 
deleanu said:
sicer sa fiu.....ma dor cam ochii de la atatea BMW-uri care circula prin orashul nostru....care mai de care!!!!Te uiti la vreo reclama la tv despre vre-un nou model de BMW.....si peste o saptama apare si la noi!!!
Bazaru nui !ca sunt mashini foarte bune!!!....dar nici chiar atatea!!!!
Mie chiar mii interesant din ce tari ai noshti le fura?...voi nu shtiti?

Sunt furate de peste tot, presupun ca cele mai multe din Germania si sunt duse cu bucatzica in Polonia, nu degeaba si bancul, daca sunt trecute prin Polonia, se fura 2 mashini, una ramane acolo, cealalta - trimisa rusoilor.

Pe cat de adevarat e, nu stiu, insa daca vorbeshte lumea, nu de foaie verde cred ca :D
 
ciofu said:
Saptamana trecuta erau in centru Vienei 2 BMW seria 5 ultimu model cu numere din Chisinau....in fata unui hotel.... :tat cum :
zii numerele :) kiar mii interesant cine asa se fraereshte :-?
 
Da cumde nimeni nu spune nimic despre M5 nou? Unu deja lam vazut in Salzburg linga Sacher, desigur ca cu numere nemtzashti. Austriecii tarmazesk, pina o sa cumpere si vreun austriac asa monstru...
 
Back
Top