Bancuri despre USERII de la www.moldova.net

########## STOP !!! ##########

..eu nu cred ca ceea ce face-ti voi e chiar interesant..hai mai bine sa povestim cazuri/intimplari nostime pe care le-am avut impreuna..

..pot incepe cu:
Am hotarit noi..mai bine zis EI (careva de pe forum :) )..sa facem un party la Zorzonel (membru pe care il voi considera intotdeauna "DE AUR" p/u ce a facut)...
..ne spunea cineva (paremi-se kedd ..da nu $tiu precis..) ca la Piata Marii Adunari Nationale :D poate fi ceva (vre-o "adunatura de oameni") ..da noi nu am luat tare la inima $i am hotarit sa ne intilnim chiar acolo..cind colo da pe Piata era o "ceva" ...a fost nostim cind eu ma tiriiam de la o "campa$ca" la alta $i intrebam: "Sunteti de pe moldova.net ?" iar ei se uitau la mine ca la ~~ :D
..in cele din urma ..ni-am intilnit noi, ne-am dus..da la Zorzonel au inceput toti sa se intrebe unul pe altul: "Da tu cine e$ti :wtf: ?" :lol:

..iaka a$a o istorioara. :)
 
Dar cu Ceburasca si cu Natali trebuie de continuat :) eu asa consider, nu stiu cum altii adica stiu doar sum considera ::[xupypr]:: :)
 
Cind aveam eu 10 ani sau 11 ani ma duceam la o firma la care shi acum imblu.Si cind trebuia sa ma intorc inapoi acasa mam suit in rutiera 71 ar in alta parte shi ma dus pina la gara auto....
 
alien: eu scriu viena cum vreu, inteles, eu n-am auzit ca in md ea sa se scrie cu W, iar despre mesajele tale: nu poti scrie totul la un loc numaidecit vreo 3-4 mesaje :x
 
Hai continuatzi cu ceburashca..hai ca mi-a placut..

apropo eu cind eram mica, m-am dus la bunica sa-i ajut sa semene fasole .Ea facea cite o gropitza iar eu trebuia sa pun boabele..eu fiind mica, nu prea shtiam ce shi cum, shi puneam cite un pumn de boabe in fiecare groapa...shi dupa vreo 5 gropi i-am declarat bunicai cu mindrie ca am terminat treaba..harnica foc, nu? ;)
 
:crazy: Ei narod eu aici aiuresc de la vorbele voastre, voi alt loc de cearta nu ati gasit? :) Ca aici e doar rubrica bancuri si nu certuri.

Ok si acum trecem la bancurile noastre despre useri....... :P
 
Back
Top