calcio italiano

mdaa, astazi era o zi catastrafala pentru Milan, Roma. Au pierdut amandoua, milan 0 - empoli 1, juve 2 - roma 1, imi pare ca milanul a ratat ashansa de cashtiga campionatul :-(

Juventus 64
Inter 58
Milan 55
Lazio 52
 
pai asta a fost ultima sperantza; credeam ca Roma poate face un meci bun impotriva lui Juve... nu numai ca astia n-au facut nimic, Milan a si mai pierdut pe deasupra... nu-i de-ajuns sa ai fanatzi ca negru ca sa castigi campionatu'.. eu am zis ca anu' asta iarasi injuram campionatu' italian :crash:
 
nu m-ai zic nici eu nika..
ei, negru, daca noi nu mai zicem nika, forumul moare, asa ca, macar dlea poderjania rozgovora, tre sa mai zicem cate ceva afara de nika..:)
 
ce intelegea lumea asta din emotiile fodbalului?? De exemplu azi, Roma - Milan, cum crezi ce emotii voi aveau eu astazi?? :-) orgasm
 
oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
juventus e campion al italiei
ura,cea mai buna echipa din italia a triumfat din nou,sub nasul lui ac milano si inter.
ce placere mi-as mai putea dori?
 
negru said:
ce intelegea lumea asta din emotiile fodbalului?? De exemplu azi, Roma - Milan, cum crezi ce emotii voi aveau eu astazi?? :-) orgasm

... Shi... ce simplu se rezolva toate problemele. Nu intzeleg de ce mai vorbitzi atata espre sex, atunci! :o
 
negru said:
Ieri Milanul a cashtigat de la Lazio 1: 0 ce fericire pe capul meu
...daaaaaaaaaa, e mare fericirea pe capetele noastre, si inca cind stii ca a invins la rind pe 2-ua echipe care sunt cele mai bune in Italia! :)
Oleoleoleoleooooooooleeeeeeeeeeeeeeoooooooooollllllllleeeeeeeeee!!!!
 
hm apparently Inter a batut Juve-le in deplasare.. asta dupa 5-1 in meciul cu Arsenal??
Fotbalul de azi nu mai are nici o logica, daca ma intrebati pe mine...
 
Back
Top