Campionatul Mondial de Fotbal 2006

Fr3Zy said:
Ce m-am enervat ...
Zidane the best oricum :)

Dap..the Best :(..ahh..sad ca shi-a finalizat cariera cu cartonash roshu...

..cred ca i-o spus ceva grav de tot Materazzi sau cum il mai cheama daq Regele o procedat asha..hmm..

love him..:( Fifa l-o desemnat ca cel mai tare fotbalist..uhu, :bravo:

voyage :he:..deam tot foumu' are sa shtie :hipnoza:
 
g :) te "simti" ca Zidenae ieri? :) eu deam ma tem de tine :D
Orcum am zis ca nu'mi e favorita, da dat fiind pariul : Viva la squadra azura :super: ,
P.S. Despre ceea ca sa afl;e tot forumu' - deranjeaza? :super:
 
In orice caz, oricum ar fi fost situtia el trebuia sa tolereze orice provocare. Cel putin eu il credeam ca o persoana extrem de "pacifista" la orice provocari. Poate l'o atins prea tare la "ciustv" ... Cine stie.
 
daca recitesti mai atent observi ca era o parere despre o anumita persoana. In general precum te exprimi tu nu e logic de judecat.
 
Sintem Campionii Lumii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mai Mare Fericire Squadra Noastra Nu Ne Putea Da!!!!cannavaro Bravissimmo.pe Zidane Se Poate Ierta,materazzi E Super.1time Au Jocat Bine Italia,poi Francea In Al 2 Mai Bine.au Facut Bine Sai Dea Expulsie Lui Zidane.squadra Ca Italia Nu Este,au Demonstrat Luind Cupa.neau Daruit Emotii Multa Ieri,cu Toata Coruptia De Fotbal In Italia Au Demostrat Cas O Squadra Cu Dorinta De A Face Ceva!!!!!!!!!!!si Au Facut!!!!!!!viva Italia,campioni Del Cuore,bravo Marcello Lippi!!!!!
Imi Pare Rau D Franta Dar Italia Doveva Vincere,sn Stupendi.
 
adrenalina said:
se pare ca Materazzi l-a facu terorist... a stiut cum sa il atinga...
Nu a fost un gest sportiv din partea lui Zidane ceia ce ia mazgalit putin reputatia da a iesi el cumva din incurcatura
wink.gif

Putea sa'l trimata "po Frantzuski"
biggrin.gif
 
cred ca a facut corect..poate nu a fost corect din partea lui Materazzi, mai bine ar zice in public, ceea ce i-a spus lui Zidane...sa vedem, cum vor reactiona cei din jur.
 
eu am auzit ca deja se fac o multime de descifrari (in baza miscarii buzelor lui Materazzi)... uneii zic ca Zidane a fost facut terorist, altii - arab {siun adjectiv aici} si mai altii - ca a facut-op pe sor'sa curva...
 
Arina spune drept lo facut terorist aljerian ori pe sorsa prostitutka o facuto.da portarul italian o spus ca nu va jiuca in aceiasi echipa cu un provocator ca asela italianu. toti dau jina pe Zidan si toti uita ca acela italianu o pursit concretno la Zidan.Zidan ii foarte cuminte ca om.In general Zidan ramine un futbolist tare bun si nu trebuie de uitat asta.Maradona tot se prostea la urma carierii si Hagi tot o rupt un kisior la un italian insa ei sint niste jenii in futbol ca si Zidan, vot tak


Moderat de Fr3Zy:
Daca tot faci kestia cu retrageri multiple de pe forum ca in melodramele ieftine , macar osteneste-te si baga un limbaj decent ,ori itsi cenzurez posturile de nu ramine nimic din ele ...
Merci anticipat ..
 
eu nu dau vina numai pe Zidane... da' cred ca eu m-as fi abtinut, orice nu mi s-ar spune...si apoi trimiteam mafia algeriana peste materazzi, sa-l maceaska :D
 
totushi imi pare rau ptr Germania, frumos joc au aratat in finala mica.

da iac Materazzi trebuie batut, batut in public shi sa-shi ceara scuze de la toti sustzinatorii echipei franceze, bolovan ce-i el!!!

da oricum cine-i dadea vreo shansa Frantzei dupa jocul din grupe?
oricum e o realizare, prea tarziu s-au trezit :((((((

Vive la France!!!:bravo:

FORZA ITALIA!!!:dance:

HAI MOLDOVA !!! :nimic:
 
ce spuneti!!!!ar fi materazzi unu care provoaca dar zidane ca o persoana educata dupa cum lam vazut de ani d timp trebuia sa ramina calm pina la urma,se iarta asa gest!dar bravo materazzi,la interviuri spune ca nu lo facut terorist,nici restul.materazzi o provocat intoate partitele,dar nu pot sa trec peste faptul ka e un jocator fantastic.se iarta si el mai tare ca zidan!!!!sintem campioni,gestul lui zidan ramine in trecut,acum sintem fericiti ptru ca sintem CAMPIONII LUMII
 
Back
Top