Cati barbati fac cunnilingus?

Ati facut cunnilingus?

  • Am facut si nu mai vreau sa fac asa ceva in viata mea

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    34
yoi da shi optziuni d votare avem noi .........creca daca aveam o optziune NU FAC si atit .....era ceva mai ushor cu votu .....nici nu ma tenteaza, nici nu mie greatza nici nu cred k e pacat dar ....nici nu fac
 
anonymus_xxx;217595 said:
yoi da shi optziuni d votare avem noi .........creca daca aveam o optziune NU FAC si atit .....era ceva mai ushor cu votu .....nici nu ma tenteaza, nici nu mie greatza nici nu cred k e pacat dar ....nici nu fac

Nu exista asha ceva... trebuie sa fie un motiv anume ;) :D
 
TRISHNA;217579 said:
Facetzi sau nu? Va place sau nu? De ce? Sarutati dupa?
"Sarutati dupa?" Pe noi ne intrebi asta? Ca si cum sa va bagam limba in gura ar fi la un nivel si mai groaznic de degradare, sau cum? :D Interogatia corecta era aia la care se impotmolise Jerry cu "va mai trebuie pupat cand e tot uns pe bot de secretiile voastre?"... dar de data asta pentru fete. Ori nu? :)
 
Nacialnik;217613 said:
"Sarutati dupa?" Pe noi ne intrebi asta? Ca si cum sa va bagam limba in gura ar fi la un nivel si mai groaznic de degradare, sau cum? :D Interogatia corecta era aia la care se impotmolise Jerry cu "va mai trebuie pupat cand e tot uns pe bot de secretiile voastre?"... dar de data asta pentru fete. Ori nu? :)

Pai toate yntrebarile aici ys yn primul rynd pentru barbatzi... Dra daca vor sa raspunda shi fetele, poftim! ;)


Da... Trebuie de pus shi o asemenea yntrebare: daca accepta saruturi dupa cunnni sau nu... Dar sa facem lucrurile pe rynd..Yyntyi sa vedem cum voteaza barbatzii !;) :D
 
tu vnaturi ejti copkil blin .....ap daca a doua atunci ian uitate la prima ta postare la tema data .......da d fapt tu shtii shii cunnilingus???
 
Back
Top