Cati barbati fac cunnilingus?

Ati facut cunnilingus?

  • Am facut si nu mai vreau sa fac asa ceva in viata mea

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    34
d fapt tero cer scuze ...poate k tu d la prima postare pin amu ai dat repede o limba sa vezi cum e ,yoi ...nu ma gindeseram la asta ....sorry mate ...allah akbar ....=)))))))))))))))
 
Teroristu;217625 said:
voi recunoaşte doar nam de ce mă teme
poate recunoşti şi tu aaa

:D Ce sa recunosc? Daca am facut sau ba cunnilingus? :D Potzi sa te linishteshti! Recunosc, ca n-am facut :D

anonymus_xxx;217626 said:
d fapt tero cer scuze ...poate k tu d la prima postare pin amu ai dat repede o limba sa vezi cum e ,yoi ...nu ma gindeseram la asta ....sorry mate ...allah akbar ....=)))))))))))))))

:D lol
 
anonymus_xxx;217622 said:
tu vnaturi ejti copkil blin .....ap daca a doua atunci ian uitate la prima ta postare la tema data .......da d fapt tu shtii shii cunnilingus???

da iobanî v rot mam am încurcat categoriile 2 cu 3 'blin' :(
 
Teroristu;217623 said:
aici dragă aici;)

Teroristu;217629 said:
da eolki palki sugi ori nu
mati încurcat cu totu

1. Ai spus doar ca special p-u mine vei pune yntrebarea asta yn alta tema.
2. Yntrebarea ta nu e la tema ;) O sa te manynce Adrenalina ca faci mizerie...:D
3. Nu tzi-s curva sau prostituata ca sa-mi pui asha yntrebarea, deshi shi alea merita respect ;)
 
yo ter ...care a 2 si a 3 categorie ai incurcato ?vrei sa spui k ai incurcat optziunile d votare ?????sau alegi prima categorie din postarea lu DITTO ?:D:D:D:Dk ashe shi nu am mai intzeles pin la urma ......
 
TRISHNA;217630 said:
1. Ai spus doar ca special p-u mine vei pune yntrebarea asta yn alta tema.
2. Yntrebarea ta nu e la tema ;) O sa te manynce Adrenalina ca faci mizerie...:D
3. Nu tzi-s curva sau prostituata ca sa-mi pui asha yntrebarea, deshi shi alea merita respect ;)

praehali că mam zăpăcit cu totul
nam avut nimic aşa în vedere
 
anonymus_xxx;217631 said:
yo ter ...care a 2 si a 3 categorie ai incurcato ?vrei sa spui k ai incurcat optziunile d votare ?????sau alegi prima categorie din postarea lu DITTO ?:D:D:D:Dk ashe shi nu am mai intzeles pin la urma ......

a treia la vot şi a doua la D.
 
ap daca zici k e a doua varianta la ditto si a treia d la optiunile d votare inseamna k te contrazici pe tine insutzi .....ian mai vezi odata postarea lu ditto ...:D:D:D:D:D:D:D
 
anonymus_xxx;217636 said:
ap daca zici k e a doua varianta la ditto si a treia d la optiunile d votare inseamna k te contrazici pe tine insutzi .....ian mai vezi odata postarea lu ditto ...:D:D:D:D:D:D:D

prima de la ditto
blea da voi mati incurcat zaibisi
 
prima d la ditto =)))))))))))=)))))))))))))=))))))))))da niam dat seama k teai incurcat oleac .......da pin la urma hai k te intreb eu amu direct ....
AI DAT VREODATA LIMBI SAU NU ?
 
anonymus_xxx;217638 said:
prima d la ditto =)))))))))))=)))))))))))))=))))))))))da niam dat seama k teai incurcat oleac .......da pin la urma hai k te intreb eu amu direct ....
AI DAT VREODATA LIMBI SAU NU ?

NU nam incercat
 
fiindca daca ai fi de acord cu ceea ce a spus ditto inseamna k ai incercat ....sa te bagi cu fundu gol la arici ....si daca nu vrei so recunoshti atunci asta e variana a doua shi nicidecum prima .
 
anonymus_xxx;217640 said:
ap daca nu ai incercat vreodata cum potzi spune k ejti de acord cu prima categorie din postarea lu ditto??????????????

mai pe scurt aşa din postarea lui ditto eu sunt deacord cu ceea că există doua categorii de oameni care recunosc şi cei care nu recunosc iar eu voi recunoaşte cînd voi face
 
Back
Top