Cati barbati fac cunnilingus?

Ati facut cunnilingus?

  • Am facut si nu mai vreau sa fac asa ceva in viata mea

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    34
tero ....dupa toate postarile tale pin amu ....pariu pe ce vrei tu k inca nu ai virsta legala k sa potzi sa incerci ceva d genu asta :D:D:D:D:D:este ?!?!:D:D
 
anonymus_xxx;217643 said:
tero ....dupa toate postarile tale pin amu ....pariu pe ce vrei tu k inca nu ai virsta legala k sa potzi sa incerci ceva d genu asta :D:D:D:D:D:este ?!?!:D:D

v nature iti bati jok
 
anonymus_xxx;217643 said:
tero ....dupa toate postarile tale pin amu ....pariu pe ce vrei tu k inca nu ai virsta legala k sa potzi sa incerci ceva d genu asta :D:D:D:D:D:este ?!?!:D:D

anonymus_xxx;217645 said:
yoi nuni bat jok ,iar daca team jignit cu ceva sorry ....doar k ashe avem io impresia ....

ne pare rau insa aveti impresii gresite
 
Mmmmmmm...yummy...slurp, slurp:p

Prima data am facut asta cu o prietena la care am tinut foarte mult si am vrut neaparat sa o fac sa se simta bine, facand "tot tacamul"...dupa care a inceput sa-mi placa si a devenit un obicei(bun):sarut:
 
Nu fac ca e pacat!

FogDucker treci la niste rugaciuni repede si 30 de ture in jurul bisericii!:D

Teroristule numa' blablabla pe tot forumul cu amicul tau intim ananist_xxx... sper ca la un momend dat sa ai si ceva de spus :).
 
PiggyEFromHell;217655 said:
Nu fac ca e pacat!

FogDucker treci la niste rugaciuni repede si 30 de ture in jurul bisericii!:D

Teroristule numa' blablabla pe tot forumul cu amicul tau intim ananist_xxx... sper ca la un momend dat sa ai si ceva de spus :).

Pig mă scuzi dar ce te fute ce fac eu pe forumul acesta,dacă te interesează ceva întreba da nu pizdi cu variante de tipul 'amic intim'
 
Nu totzi fac sunt si inhibatzi. Cam multe variante impotriva la sondaj. Ti-as sugera in viitor 3 pro si 3 contra ca sa iasa mai clar.

Parerea mea : Is GUUUUT :p
 
PiggyEFromHell;217843 said:
Ei, acum trebuie sa spui si ce ai votat... nu?:)
Da' eu vreau sa va atrag atentia : anonymus_xxx, PiggyEFromHell, Umbreon si vik-ing, ca nu e frumos sa votati "nu fac, ca e pacat", cand o fata se intereseaza cu atata curiozitate ingenua despre gusturile noastre. :D O sa se sperie acum, saracutza, ca e plina patanimea de fanatici religiosi.

Mi se pare ca totusi faza cu infiptul degetului ramane, din punctul nostru de vedere, partea cea mai excitanta dintr-un cunnilingus.
 
Nacialnik;217847 said:
Da' eu vreau sa va atrag atentia : anonymus_xxx, PiggyEFromHell, Umbreon si vik-ing, ca nu e frumos sa votati "nu fac, ca e pacat", cand o fata se intereseaza cu atata curiozitate ingenua despre gusturile noastre. :D O sa se sperie acum, saracutza, ca e plina patanimea de fanatici religiosi.

Mi se pare ca totusi faza cu infiptul degetului ramane, din punctul nostru de vedere, partea cea mai excitanta dintr-un cunnilingus.

eu cred ca vik-ing a votat destul de serios :)
 
anonymus_xxx;217855 said:
sa shtii k eu is kit se poate d straight .....si daca nu ma crezi ash putea satzi dovedesc lucru asta ....dami nr d tel a prietenei/sotiei tale k sa vada shi ea cum e so faci cu barbat adevarat ...

piggye...sa nu cumva sa incerci:D .... :)))

otilia..apropo de raspunsul lui viking...undeva pe o tema spunea ca ii e greata..decand e in grecia s-a facut intr-atat de religios?

vikiiing..auuu?
 
pai si care e faza cu statistica

o fac? sau ca nu o fac?

o fac in aceeasi proportie cu femeile...cui ii place sexul oral...adica why not?

important e sa nu fie un gest altruist sau pe bani
 
Otilia;217854 said:
eu cred ca vik-ing a votat destul de serios :)

linar;217856 said:
piggye...sa nu cumva sa incerci:D .... :)))

otilia..apropo de raspunsul lui viking...undeva pe o tema spunea ca ii e greata..decand e in grecia s-a facut intr-atat de religios?

vikiiing..auuu?

wtf ??? Grecia e patria gay-lor si lesbienelor ... stau printre niste oameni care au homosexualitatea si cunilingusul in singe :)

Am ales fiindca faza cu religia fiindca nu era optiunea ''Am facut si nu mi-a placut'' :)

Otilia , κατζε καλα ;)
 
vik-ing;217887 said:
wtf ??? Grecia e patria gay-lor si lesbienelor ... stau printre niste oameni care au homosexualitatea si cunilingusul in singe :)

Am ales fiindca faza cu religia fiindca nu era optiunea ''Am facut si nu mi-a placut'' :)

Otilia , κατζε καλα ;)

iiiiiiiiii, mie mi se pare ca m-ai injurat Vikiusha :)

apropo, este optiunea de care vorbesti - nr.2
 
Back
Top