Cati barbati fac cunnilingus?

Ati facut cunnilingus?

  • Am facut si nu mai vreau sa fac asa ceva in viata mea

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    34
Otilia;217893 said:
iiiiiiiiii, mie mi se pare ca m-ai injurat Vikiusha :)

apropo, este optiunea de care vorbesti - nr.2

Esti o dulce , nu-mi permit sa te injur ...stai linistita ;)

optiunea nr. 2 nu este potrivita ... este mare diferenta intre ''nu m-ai fac niciodata in viata'' si ''nu mi-a placut'' just that time , din cauza unei circumstante neprevazute :)
 
vik-ing;217895 said:
Esti o dulce , nu-mi permit sa te injur ...stai linistita ;)

optiunea nr. 2 nu este potrivita ... este mare diferenta intre ''nu m-ai fac niciodata in viata'' si ''nu mi-a placut'' just that time , din cauza unei circumstante neprevazute :)

m-ai linistit :tuc:

da se poate de intrebat , ce circumstante neprevazute ? :inocent:
 
e clar ... fetele cred ca toti barbatii o fac dar nu vor sa recunoasca , toti barbatii vor sa o faca dar nu au cu cine
 
Fac cunnilingus pt k o iubesc si ea ma iubeste, o sarut pt k o iubesc si fac orice pt ea, EA este viata mea.
Si nu vad nimic rusinos in asta, nu numai noi trebuie sa vrem, dar trebuie sa si oferim ca sa cerem ceva:)
 
Cred că e o temă ce merită să fie resuscitată. Personal am încercat de mai multe ori, dar niciodată nu mi-a plăcut (n-am primit eu plăcere) şi nici nu am putut aduce astfel partenera la orgasm. Pînă ieri :) Ieri am dat de o comoară incredibil de gustoasă şi am savurat deliciile ingeniozităţii creaţiei divine vreo 40 de minute primind de la asta cele mai plăcute senzaţii tactile, olfactive şi gustative.

Deci pentru cei care au încercat şi nu-s siguri dacă le place sau nu - mai căutaţi. Variaţiile anatomice ale speciei noastre oferă şanse tuturor gusturilor şi limbilor curioase să se afunde în profunduri şi să danseze la suprafeţe.
 
iara eu cu .....probleme....am intilnit un barbat care nu face cunni...shi nu stiu cum sa-l conving ca asta e ceva normal! cine stie ceva trucuri ?
 
Incercati 69... Adica te urci pe el, faci ce "trebuie" sa faci tu, iar el ramane cu ochii(si cu botul) in zona respectiva...poate-i pica fisa pana la urma...ca doar no fi chiar tantalau.
 
Eu cred ca toti fac, dar putini recunosc, daca mai sunt specimente care nu fac atunci trebuie sa intre in cartea recordurilor :) , Fac cunni, cu prietena mea totul e ok, inca nimeni din lume nu a murit pentru asta :))
 
FogDucker;221701 said:
Incercati 69... Adica te urci pe el, faci ce "trebuie" sa faci tu, iar el ramane cu ochii(si cu botul) in zona respectiva...poate-i pica fisa pana la urma...ca doar no fi chiar tantalau.

Buna explicatie la poza 69 :).E corect.Nu toti recunosc.Si nici nu vor recunoaste.E ceva normal.Face.Mie imi place. :) si fuck tot posibilul si partenerei sai fie bine ... din toate punctele de vedere !
 
Back
Top