Ce m-a facut fericit/a azi

nu azi da ieri.....

.....eram la servici.....sfirsitul zilei.....eu obosita si flaminda.....kiar nimik in acel moment nu mar fi facut sa zimbesc.....
....ieseam dintrun cabinet...intram in altu ...totu in fuga..si la un moment dat la sfirsitul coridorului il vad pe ....zorzonel.....:P
...iaka asa picioarele mele de mult no scaparat.....mam aruncat la el in brate! shi clasna! ce dor mia fost! ma strins asa de tare in brate...credeam ca in acel moment ca o sami strice coloana vertebrala....da tfu tfu tfu...mo lasat vie.... :P

iaka....asa ma facut un Prieten fericita!
 
Azi nu m-a facut nimic fericit...nu ma simt prost, dar nici in culmea fericirii...
maine sper sa ma faca fericit Steaua Bucuresti...
 
..

asha de happy am fost cynd am constatat ka mi-am uitat telefonu akasa...
parka mi s-o luat o piatra de pe inima :D
rupe sa n-ai mobil, makar pentru o zi.... lasa-l in ma-sa sa sune kyt vre :D sa nu te afecteze.....
 
azi m-a facut faricita o relaxare totala acasa cu persoana iubita
m-a facut fericita privilrea lui sincera shi iubitoare :ciupos:
 
......

Am auzit vocea unei persoane la care tsin,de care imi e dor si pe care vreau sa o vad .......
Si asta m-a facut fericit ....


Hmmm......Mi-ai zis sa visez ceva frumos.........Poate te visez pe tine ..........In vis nu mai esti asha departe :)
Si daca miine ma trezesc dupa asha un vis,e clar ca o sa am si miine o zi extraordinara :)
 
....

M-am trezit dimineatsa ......si era soare ....iar daca ieri ningea ,da azi e deja soare,inseamna ca vine vara ....si gindul m-a dus la tine
...




Si asta m-a facut fericit ..........
 
.........

M-am trezit dimineatsa,am aprins calculatorul si am vazut pe monitor o fata extraordinar de frumoasa si dulce ........


Si daca ea macar pentru kiteva clipe s-a gindit azi la mine,acesta e un motiv mult mai mult dekit prea suficient ca sa fiu fericit :)
 
M-am trezit dimineata singur intr-un pat strain, cu o dispozitie destul de stranie, dar in acelas timp fascinanta. Ma simteam ... ba chiar as spune ca nu simteam nimic.Nici tristete, nici dragoste , nici ura , absolut nimic - un vag. Ieri a fost o petrecere mica si linistita... clipele si-au croit loc in mine... in abisul golului emotional a sclipit fericirea si caldura sufleteasca datorita amintirilor... Ma simt atit de bine datorita faptului ca pot sa savurez viata din plin si ca exista in jurul meu oameni ce ma fac sa ma simt asa.
 
Back
Top