Ce m-a facut fericit/a azi

lucia said:
...singur intr-un pat strain?.... Sniffer.....te-au furat extratereshtrii?...... :ciupos:

Sigur , sigur. Al meu e mai mare , dupa dimensiuni am cunoscut ca nu e al meu ! :D
 
..

Am constietizat faptul ca eu trecut deacum 7 zile din luna martie,deci pina vara a mai ramas o nimika toata,si asta ma facut foarte fericit :)
 
...asa o zi dragutza azi a fost...cu mult soare...acusica vine vara...si vine si EL...

.... si asta ma face atat de fericita :)
 
..........

Am gasit un mesaj privat de la EA pe forumul de la asachi .....



Kit de putsin ii trebuie unui om sa fie fericit :)
 
A ramas atat de putzin pana il vad...zilele care trec - imi spun asta...

Iar asteptarea si fericirea mea e mai puternica decat toate gandurile negre, e mai presus de orice si le cuprinde in jur pe toate...
 
lucia said:
...sau...in al tau de obicei...nu eshti singur?...... :wink:

Nu sunt ... deobicei. In caz ca nu e cineva cu trup si suflet , e doar o amintire ce persista. Oricum singur nu pot sa fiu, chiar de tare imi doresc acest lucru uneori.
 
....

Fericirea ei e mai presus ca orice gind negru .........

Hmmm.....Ceea ce simt nu e pur si simplu fericire .........

E mai mult ....


Breathtaking .......
 
Gandul ca l-am cunoscut pe EL si ca totul e asa cum e ... m-a facut azi fericita ...

Il astept - si acest cuvant acopera totul...
 
...

Cu toate ca nu vei citi .......



Nu credeam ca o sa ajung sa traiesc asha zile .......ma impacasem cu gindul kiar .......

De un timp inkoace ma tot simt fericit ..........

Si asta datorita tsie ..........


Multsumesc ....
 
da' eu chiar acum am mancat foarte mult :D
a mai ramas cate ceva de la o zi de nastere de ieri :lol:

dar daca serios, nu stiu cum greu se lipeste romantismul de mine :-?
 
astazi am fost foarte fericita, deoarece am revazut niste prieteni care au fost plecati in Franta si acum s-au intors si pina in mai vor fi in Chisinau :)
 
Back
Top