Ce m-a facut fericit/a azi

azi am de gand sa ma inec in fericire, abia astept sa ma cufund in patul meu mare si moale...macar ca nu ma asteapta nimeni in adancul lui...bagami-a-si pula in adancurile lui... :oops:
 
Re: ..

amorphyka said:
asha de happy am fost cynd am constatat ka mi-am uitat telefonu akasa...
parka mi s-o luat o piatra de pe inima :D
rupe sa n-ai mobil, makar pentru o zi.... lasa-l in ma-sa sa sune kyt vre :D sa nu te afecteze.....
:D :D
exact....cand am venit acasa...l-am aruncat departe....macar in vacanta sa nu ma futa la cap...:)
 
vio, 100 de zile? oho, eu de o suta de ori pot sa-ni tai venele.... nu shtiu cum rezishti. eshti o femeie puternica de tot...
 
Eu presupun ca sunt 100 de zile pyna cynd vine frati'miu..... da?
offfff........ ni-i dor de Big a' meu....... :roll:
 
Azi e bine........ascult muzica latino ceea ce-mi ridica dispozitia......azi am sa joc fotbal:)))))))......si cred ca nishte lectii...
 
un telefon de dimineatsa...mi-a schimbat ziua definitiv - ma suna pe la 7.30 coordonatorul meu stiintific si ma ie la gruzit ca azi e ziua sustinerii preventive a tezei de licenta...iar eu...o am pe jumatate...suparat la culme, profu ni-o zis ca daca nu azi atunci niciodata si, ca de fapt, studentii tre sa caute profii si nu invers...si a inchis...suparat...amu fac teza...fericit...cu gandul s-o finalizez azi...
 
Nu sunt sigur ce ,... dar intr-un moment m-am simtit plin de caldura si soare. Am cuparat niste flori si le-am daruit.Cred ca a fost devina altruismul ....
 
Back
Top