Ce m-a facut fericit/a azi

Re: Ce m-a facut ffffooarrrrrrrttttee!!! fericita azi

uraaaaaaaaaaaa!!!!am reushit fratzilor in sfarshit sa gasesc sh yo o zi libera sa-mi programez parintzeii pt viza romana!!!!!!!!sa vina sh ei la mine in ro sa ma vizitezeeeeeeee!!!
 
o sa ma duc la o casa de copii in Orhei, ca traducatoare a unui elvetian ce vine cu misiune de binefacere in Moldova, traiasca practica la MAE :)
 
Otilia;164359 said:
o sa ma duc la o casa de copii in Orhei, ca traducatoare a unui elvetian ce vine cu misiune de binefacere in Moldova, traiasca practica la MAE :)
cat de simpla poate fi o fericire.. :) traiasca practica.. :))
 
faptul ca azi am vazut doua domnitze de care imi era tare dor, shi am petrecut cu ele o ora super la un ceai

shi un buchet de flori primit (uitasem cat e de placut sa primesti flori ) :)


p.s. pentru Linar, simpaticutz a fost baiatul, mai multe detalii izti spun pe messenger :)
 
iuliancic;164387 said:
faptul ca azi am vazut doua domnitze de care imi era tare dor, shi am petrecut cu ele o ora super la un ceai

iti era dor, da?:D...oi...
ps. deci nu e Hanibal the 2nd? :hoho:

un sms dulce la miez de noapte:visez:
 
azi...mi-a murit un amic, nu am de ce sa fiu fericit... :( si nici nu imi dau seama de ce se intampla asta cu mine, si nici nu stiu ce caut pe net... ciudate creaturi mai suntem si noi, de inteles...la naiba...
 
Sunt in finala olimpiadei de franceza!!!! Yuuupiiii Warsaw, just wait until I come :D
 
Back
Top