Ce m-a facut fericit/a azi

vad ca astazi a fost o dimineata stranie si la altii: L-am vazut pe cel mai bun prieten al meu cu ochii plinsi-pe el...o persoana care niciodata nu a scapat o lacrima si de la care curge buna-dispozitie intotdeauna :)

P.S Asta nu m-a facut fericit...
 
azi mo fericit ca am obtinut sheia shi nu putem obtsine ;) iakka, bez flooda, de aia pot rasufla mai linistit .. macar amu oliaka ii klar ? :)
 
muzica data la maxim pe CDul lui Jeremy Camp...

p.s. Arinutza, am mai vajut eu somnorosi, da' chiar asa ca tineee... ;)
 
Re: Ce m-a facut fooooartee fericita azi

pe me m-a facut azi foarte-foarte fericita faptul k mi-am facut familia fericita..aseara pe la ora 20:00,eram in Ploieshti,Romania,venisem de la munca sh eram moarta de oboseala..knd m-a sunat mamik meu sh mi-a zis k e maine(adik azi) ziua bunicutzei mele..am vb cu ea la tel,i-am urat toate cele bune,apoi am inkis..sh..zbang!!!..idee!!..la ora 23:44 eram in tren spre Iashi,la 7:00 in rutiera spre kishinau,iar la 11:30 in bus spre ksa..i-am luat lalele bunikutzei sh am aparut cu ele la usha k vai d kpu meu sh dupa o zi d munk urmata d o noapte nedormita..sh..SURPRIZAAA!!!aks la mine erau oamenii cei mai scumpi mie kre kiar am simtzit k s-au bucurat sincer knd m-au vazut..sh asta m-a facut cea mai fericita..DA!!
 
Re: Ce m-a facut fooooartee fericita azi

si acum unde esti? :)

lucia... dupa o saptamana ca cea trecuta si inca m-am culcat la vreo 4 dimineata azi...12 e inca putin :)
 
pe mine ma intrebi unde-s?aks,desigur,cu bunicutza sh parintzeii mei..tocmai au plecat oaspetzii..ce bine ma simt..azi n-am trait degeaba nici o secunda..
 
Back
Top