Ce m-a facut fericit/a azi

astazi ma facut fericita....ca am putut oleaca sa mai dorm dupa o noapte petrecuta linga fiicamea...caci are 3 luni :)
 
lelaina;160931 said:
Haha, cica franceza e lb urata. :D


haha, cica asa si este. lelaina da de ce ma rog ai slabit sau asa erai intotdeauna? :vino:

groparu;160945 said:
da eu daca intarzii cu cate 6-7 ore, trebuie sa fiu in al IXlea cer? :hlizesc:

doamne, tu tre deja sa-ti faci sicriu :)
 
calugarita, da hai nu trebu sa-tzi aratzi coltzii...eu te rog, tu je shtii je ca asta nu dushi la bine...

m-a facut fericit ca reushit sa iau poza!
 
calugarita;160966 said:
haha, cica asa si este. lelaina da de ce ma rog ai slabit sau asa erai intotdeauna? :vino:
Cand epuizezi toate resursele de cure de slabire, adreseaza-te, ti-oi da un sfat gratuit. :vino:
 
khama;160974 said:
calugarita, da hai nu trebu sa-tzi aratzi coltzii...eu te rog, tu je shtii je ca asta nu dushi la bine...

care colturi? :) eu am intrebat din curiozitate :) da tu nu cumva ma sperii cu infractiunile iar?


lelaina;161228 said:
Cand epuizezi toate resursele de cure de slabire, adreseaza-te, ti-oi da un sfat gratuit. :vino:


numaidecat, caci mi-a placut rezultatul :)

sunt fericita de 3 zile :) de ce? nu stiu, cred ca mi-a venit mintea la loc
 
am reusit din prima incercare 5.1 sa-mi configurez, negresind iesirile la cartela de sunet, care nu-s marcate (au trecut vreo 3-4 ani de cand ultima data am utilizat cartela 5.1 + boxe 5.1)

FreeNX Server + NXClient + Audigy + boxe 5.1 == placere :)
 
Am am fost admisa la urmatoarea etapa a olimpiadei de franceza!! Yuuuupiiiii !! :D
 
am obtinut o alta tema pt teza de licenta, si asta e super important pt mine, ca aveam o tema strashnika...
 
deasupra mea sta un geam deshis shi vine o briza de aer racoros de afara shi ma linishteshte... in cashti(numai pe un canal, ca celalalt l-am taiat) se stramba Alanis Morissette cu All I really want shi ma relaxeaza... pana cand nimeni nu mi-a pus ultimatum ca azi la ora cutare sa fiu nu shtiu unde... asta inseamna ca o sa ajung devreme acasa, o sa mananc caldutz(daca mama nu va fi facut revolutzie shi refuzat sa pregateasca ceva complex) shi o sa am timp sa-mi repar shi linuxu shi sa invatz cantecu... amintiri frumoase din ultimile 2 saptamani imi decoreaza gandurile, mai ales o persoana....
come on, focus, focus! i'm happy! ciustvui padla, ciustvui! stai stai sa mai vina o briza de aer rece... mmmmmmmmm... true nirvana!
 
dijeaba dijeaba .......... doamne K adica eu in ochii tai is mult mai koncenaya decat voyage de el e deamu member, insa eu.. o figa?


ok.. nevermind... pe mine ma face fericita ca SIMT!
 
Am invins la concursul firmelor de exercitiu din colegiu!!!:) ....Victoria aceasta e una dintre cele mai importante care le-am obtinut pina acum!!!
Tremur de fericire!!!!!!!!:D

P.S Big thanks to Umbreon!!!
 
Back
Top