Ce m-a facut fericit/a azi

:D azi iar is fericita, firstly am 10 la teza la chimie..shi m-am plimbat prin babyhall juma de zi shi am cumparat de-a lucruri...mmm rochitze, o pereche de pantalonashi faini..purcelushi roz shi portocalii :)))
m-am distrat super bine..iaka stateam shi ma gandeam asha..de ce cand eram io mika-mika nu erau atatea ca acum?..noi sarashii kopkii am suportat consecintzele komunismului..off..ei da nu-i nika, amu recompensam :D
 
Ca am deschis dimineatza o usa secundara, cam nefolosita, de la o cabana, si ni-o chicat jumatate de tona de zapada in cap. :D In mod normal nu ar fi o chestie de mare fericire, dar avand in vedere cat am tanjit iarna asta dupa zapada, acum ma simt ca-n rai. :cool:
 
18 trandafiri.....mmmm! Un miros ce te imbata shi un roz de nedescris!! Aaaahhhhh :rose:
 
_ .. ca nu'i glod afara de la "ninsoarea" de ieri
laugh.gif
 
Vin acaaaasaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! In sfirshit macar pe-o clipa in Moldova!! aaaaaaaaaaaahhhh viata-i frumoasa :D
 
am vazut azi o persoana pe care nu am vazut-o de 2 ani... doamne si asa multe lucruri am realizat azi


e fericire. sa realizezi ca iubesti. ca iubesti un elefant cu trompa. un cucos. :D
 
citeam mesajele in franceza de pe-o lista de discutzii si intzelegeam absolut totul :hlizesc:

(inseamna ca mai tzin minte cate ceva din acei 4 ani cat am invatzat-o :) )
 
groparu;160776 said:
citeam mesajele in franceza de pe-o lista de discutzii si intzelegeam absolut totul :hlizesc:

(inseamna ca mai tzin minte cate ceva din acei 4 ani cat am invatzat-o :) )
:nuascult: :nuascult: :nuascult: numai nu franceza... asa limba urata nu am vazut in viata mea:dance:

astazi sunt fericita ca patronul nu m-a prins ca am intarziat cu 12 min :)
 
Back
Top