Cel mai bun serial

Lost - rulez,
kiar daca unii sustin ca e prea SF,
niciodata nu stii la ce sa te astepti de la urmatorul episod,
te tine in suspans.
try it.
 
Green Wing - un serial britanic despre o aripa a unui spital... unde se discuta orice numai nu despre medicina shi pacientzi.. iar principalul hobby shi obsesie e sexul... sunt faze amuzante pana la ridicol...
 
adrenalina said:
imi pare rau ca nu imi amintesc cine a fost criminalul... si mai stiu ca ultimul episod m-a bagat in ceata pe atunci... cred ca nu eram destul de mare sa inteleg totul...

priveam si eu in fiecare seara twin peaks :) pina nudemult inca chiar incercam sa-mi aduc aminte de numele personajelor, cine era cine etc, melodia..
dar din cite stiu ultimul episod aratat la noi, nu era in realitate ultimul episod al serialului ceea ce ne-a facut pe toti foarte suparati pe muuuult timp:) urmaresti atita timp.. te chinui sa analizezi.. si la urma totul ramine neclar.. :(
aveam sperantza ca vor continua odata si odata sa-l arate pina la sfirsit :)) haha
 
Cel mai bune serial este shi va fi "SEINFELD" cu cel mai profesionist personaj Kramer...shi nu mai Twin Peaks, Sunset Beach, :)))))

cel mai frumos serial despre nimic :clovn:
 
mie imi place CSI Miami si Disparuti fara Urma :) cred ca din cauza ca acum am acces la cestea doua si pentru ca imi plac stilul asta de filme.
imi place Familia Bundy si imi placea Dadaca.

apropo de seriale imi amintesc de Beverly Hills... cat ma uitam la el cand eram tanara...
 
nush... mi se pare amuzant

da` totushi preferatul - gilmore girls [ador scenariul, replicile sunt de`a dreptul inedite, poantele - geniale]
 
stiu ca ma repet dar pur si simplu trebuie sa o fac: FAMILY GUY!!!!!!!!!!!!!!


p.s SEX and the CITY e tare funny :) si ador si FRIENDS dar deja m-am uitat la toate seasons de nu sh cite ori...
 
vik-ing said:
The ,,O.C.'' (sau ,,Rebel in California'' ) e cel mai tare serial pe care l-am vazut in ultima vreme!
Este un mare succes atit in SUA cit si la noi.Primul sezon a fost difuzat la Pro Tv,al doilea il copii chiar acum din torrents...
mai multe despre acest serial :
www.cinemagia.ro/movie.php?movie_
www.torrents.md/details.php?id=14354erreviews&p=139543

Buna...as vrea si eu sa stiu...ai vazut cumva ultimu episod din sezonu 3...cumva prietena lu ryan a murit?? din The O.C. Rebel in California..:D
 
Light said:
Buna...as vrea si eu sa stiu...ai vazut cumva ultimu episod din sezonu 3...cumva prietena lu ryan a murit?? din The O.C. Rebel in California..:D
a murit..Mischa Barton pleaka din serial..

regizorul poate s-o faka shi in koma sa fie, dar slabe shanse.. orikum O.C. va ramane in kontinuare the best :)
 
Back
Top