Cele mai bizare SMS pe care le-ai primit!

diaval

New Member
Am gasit in internet multe SMS... :)
As vrea sa stiu care au fost cele mai deosebite mesaje pe care le-ati trimis sau le-ati primit de la cineva!


Mai jos vor urma citeva exemple...

Nota: Urmatoarele SMS... nu au nici o legatura directa cu mine :lol:
 
This message can only be read by a sexy person: g a n .Try again! u i . Nothing? Sorry, I quess U are not sexy...............Hey! don't force it!
 
La ora asta 8700 de oameni se gandesc la sex, 3400 au facut-o deja, 2400 urmeaza sa o faca, numai unul sta si se holbeaza la telefonul mobil. :)
 
Salut! Sunt un extraterestru nervos in telefonul tau, ceea ce tastezi tu acum sunt co***ele mele! AAAUUU...YESS! Dupa zambetul tau vad ca itzi place. Mersi pentru laba! Pa!
 
Tu ?te-ai mai?? de cand eu ?te-am ???Eu ?nu m-am mai?? dar parca ? m-as ..?,hai ?sa ne?? ,ca si eu ?te-as??!!!
 
Accepti sa-mi fii partener de SMS, la mesaje nashpa, dar si faine, оn mesaje sms, dar si cand semnalul este slab, pana cand liniutele de la baterie ne vor desparti?
 
Te rog scrie calumea intrun mesaj si nu insira aici pentru stelutze sau pentru a avea cat mai multe mesaje scrise. Regula ca de altfel :te tai:
 
Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot. Acum citeste fara animale
 
SMS:

......daca un picior deal tau ar fi Pastele, iar celalat Craciunul.....mai lasa sa te vizitez intre sarbatori?.....
 
Buna, sunt mobilul tau, scoatema te rog mai repede din buzunarul de la pantaloni, caci ma ndu, am impresie ca p*** ta s-a stricat.

Eu vin la tine, te arunc n pat, te las far suflare, te fac s transpiri, intru n tine, nu te spreria, sunt eu gripa.
 
in afara de jokes-uri, da intr-o situatie interesanta am nimerit eu odata cand am rimit un mesaj(de pe inet) care nu-l mai traduc, da era vorba de niste planuri pe noapte, si semnatura "puiul tau". Ap problema era ca eu am stat vreo ora gandinduma "oare care dintre ele?" :)) Pana la urma am faost salvat de faptul ca persoana in cauza nu so multumit numai cu smsul, dar a sunat :)
Sfat tuturor: semnati mesajele voastre omeneste, ca sa nu fie incurcaturi :)
 
xx said:
in afara de jokes-uri, da intr-o situatie interesanta am nimerit eu odata cand am rimit un mesaj(de pe inet) care nu-l mai traduc, da era vorba de niste planuri pe noapte, si semnatura "puiul tau". Ap problema era ca eu am stat vreo ora gandinduma "oare care dintre ele?" :)) Pana la urma am faost salvat de faptul ca persoana in cauza nu so multumit numai cu smsul, dar a sunat :)
Sfat tuturor: semnati mesajele voastre omeneste, ca sa nu fie incurcaturi :)

...eu as da alt sfat in cazu dat: ca sa nu fie incurcaturi din astia...drujiti strogo numa cu o fata!!!!
 
Melania,
asta so intamplat cu vreo 5 ori 6 ani in urma, cand eu eram tanar si nelinistit, si inca erau la moda motorolele cat caranizile :))
Da sfatu so referit nu numa la cazuri deestea, da in genere tre de semnat ca sa vada lumea who is who :)
 
alt mesaj vesel primit de un prieten de-al meu nestavilit:

"ty ne sledishi i ja uhoju ot tebja navsegda. tvoi razum."
 
Back
Top