Cele mai bizare SMS pe care le-ai primit!

Sam said:
Asta a fost un mesaj primit de la ex-girlfriend dupa 2 luni de necomunicare totala :lol:

Deja iarashi actuala girlfriend :crazy:, dar sms-ul oricum ramane bizar :lol:
 
cele mai bune mesaje le primesc de la cerepaha...demult n-a scris vreo unul...cerepaha, scrie!!!

da' sa zic unul mai vechi - primul mesaj ce l-am primit - 07.08.2003 - era de pe web, de la "anonim" - arina, iubito, te invit in asta seara la o cafea la 18:40 la semnaforul nr 13!!! te astept cu nerabdare!!! sa nu uiti sa treci pe la...

este o vorba pe la noi..."sa nu uiti sa treci pe la..." se are in vedere - farmacie.
 
asta am primit recent

"M. esti o fiinta mizerabila. Dar te iubesc anume pt asta!"

idee nam de la cine e
 
iata un sms primit 2 minute in urma

From: moldova.net
Textu: Eu vreau sati fac un ceai de malina prin net....ce zici?
raspuns astept pe tema "doua mere".
 
inca unu ajuns din urma :

From: moldova.net
Text:plictisitor. Chiar nuti place joaca "dea baba oarba?" Adica esti legata la ochi si nu poti vedea cine e linga tine. Pacat. Plictisitor"

buuuuuunnnn..amus ma duc pe "Doua mere" cred ca ma asteapta cineva acolo cu ceaiu!
 
azi am primit un mesaj....
de la un user de pe moldova net.....

mesaju scria asa

"M. esti o fiinta mizerabila. Si te urasc pentru asta"

......stiu ca o sa citeasca acest mesaj.....
stiu cine e....
stiu de ce a ziso....
si ar fi bine sa stie si el la rindu lui .....ca numi pasa......

...de el...

iar cuvintele...is doar cuvinte.....asta pot uita!

iata asa! :)
 
peste inca vre-o saptamina o sa stati ambii cu cite o scula in locuri diferite!plateste-ti contractu animal c-o sa te exmatriculeze n****
 
da peste o saptamana inca nimeni n-o ajiuns...shi shini shtie daca ajiunjim, cum ajinjim, cu shi ajiunjim, undi ajiunjim ... shi n**** sa mai ajiunjim...
 
tu trebuie sa fii gruzit do nevozmojnosti, ca apoi, ca prin shock sa ti se faca ghini, ca niciodaca vreodata :D
 
Back
Top