Cele mai bizare SMS pe care le-ai primit!

nu, nu. eu primiseram mesajul cela cu "suna-ma urgent" - asta daca n-ai fost atent cumva. apropos, te-ai mai uitat la "easy rider"?
 
ai putea ramane impresionat de cunostintele mele yn domeniul cinematografic! :) Daca vrei iti trimit un raport detaliat sa mi-l pui la dosar, dom-le comisar! :)
 
iaca eu am primit in sms cind navigam pe net:" pune receptorul ca vreau sa sun" nu s-a semnat, asa ca am pus receptorul si am asteptat citeva minute, dupa care m-am conectat din nou la net si asa n-am mai aflat cine a scris, acesta e doar un caz, dar cite mai sunt! :wink:
 
SMS real .
Cineva mi-a trimis un SMS si la sfarsitul mesajului zice, scuza-ma, dar nu pot trimite acest mesaj
 
m-a sunat shi pe mine o data un tip pe mob..shi-mi zice: "alo? tu eshti? buna!! sunt eu..ce faci?" shi dupa 5 min de conversatzie am intzeles ca tipul a greshit numarul
cand habar n-aveam cine ma suna...shi la intrebarea "tu eshti?" ce trebuia sa-i raspund? normal ca sunt eu...cine altcineva..:)
 
Eu am primit cyteva sms atyt de placute, mesaje care nici azi nu stiu de la cine sunt.
In final era scris: "cred ca iti dai seama cine sunt si nu e nevoie sa precizez".
Dar eu nu mi-am dat seama...
 
am primit acest sms mai demult, dar cred ca mai este actual:
cercetarile stiintzifice curente au demonstrat ca majoritatea pi.darashilor
navigheaza prin meniul telefonului mobil cu ajutorul degetului mare de la mina dreapta.
 
Salut DarkHela. Este o noapte plina de mistere in care incerc sa dezvalui o enigma si aceeea eshti tu... enigma care nici nu shtie ca e o enigma.Sunt EU.

l-am primit de pe moldcell.md... :)
 
Mesaj pe care l-am primit de la un prieten de ziua mea...
"Salut.I-ati luat cadou lui Sandu?"
Sandu fiind...eu...
 
DNS- descifrarea
adrese de banci electronice...please


Asta a fost un mesaj primit de la ex-girlfriend dupa 2 luni de necomunicare totala :lol:
 
bu

Nu e sms dar totushi e ceva interesant
Dimineatza suna cineva shi intreaba de GRISHA.Raspund normal ca a greshit domnul.Intreaba "DA UNDE_AM NIMERIT?"
-Da nu importa domnule...
-Da unde-am nimerit?
-Intrebi de parca daca merge mai la stinga nimereshte anume acolo unde ii trebuia...
Nu mi-ash face nervi daca n-ar suna pe la vre-o 7 dimineatza :-x
 
:)

Asta m-a rupt :

Ti-am facut gura ca sa vorbesti, nu ca sa .lingi p00la. !!!

Era de pe un numar din Italia :) Nice:)
 
Back
Top