CIND AI "FACUT-O" prima data...

Cool dar ce mai vrei inafara de pupicuri? :D
Nemultumitului i se ia darul :P
Cit despre IP nu-mi fac griji pot sa intru si de la internet cafe,atunci ce vor face?Asa ca in zadar ridea zopy.Cine rade la urma rade mai bine :P
Cit despre Fox deja ma plictiseste cu principiile ei de bunica
 
Negru daca ma scapi de babutza asta as fi foarte happy.Deja de mii de ori ii zic ca ma plictiseste dar nu intelege.A uitat deja si de tema si de toate(poate fiindca sufera de scleroza :) )
 
Asadar sa revenim la oitsa noastra.....
De ce esti atat de complexata in privinta varstei celor mai mari ca tine? Nu pentru a te ajuta sa iesi din obsesie iti spun ca te paste pericolul real de ai ajunge din urma, ba chiar mai mult. O contributie mica din partea mea ar fi sa-ti doresc sa nu ajungi nici la anisorii mei :hehei:
 
Ani ,ani, ani ...
Ce e? Ai 100 de ani de te deranjeaza atit de tare chestia asta?Imi doresti moartea dupa cite am inteles?Cit de josmici pot fi oamenii.In privinta anilor sa fie precum se spune:'faca-se Voia Domnului"
Cred ca n-ai ajuns inca la stadia acea in care te crezi Dumnezeu ca sa decizi aupra vietii altora. :) sau ma insel?
 
Opa, daca am ajuns ca nici pe tine, pe mine nici atat nu ne deranjeaza varsta, atunci despre ce sa mai vorbim? Poate facem rost de ceva viata sexuala? :lol:

p.s. la muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulti ani :wink:
 
ZOPY: a fost o gresheala la tapare,iar pt tine, la care ajunge cam greu e o lamurire,desi nu ar trebui s-o fac.
 
Lika said:
nu mai tie lamuririle iti par interesante.....shi bolnavilor mintali tot le par...

rog moderatorii..negru si melania sa traga mare atentie la mesajul asta...poate si's intr'o faza eu...dar sigur nu's bolnav mintal...
da iaca despre hi-q-ul tau se mai poate de vorbit :hahaha:
 
Cool am sa-ti ascult sfatul si pur si simplu am sa-i ignor,sa vedem pina cind o s-o tina tot asa........ :)
Pentru tine un pupik
 
Lika said:
Negru daca ma scapi de babutza asta as fi foarte happy.Deja de mii de ori ii zic ca ma plictiseste dar nu intelege.A uitat deja si de tema si de toate(poate fiindca sufera de scleroza :) )

mai bine asculta oamenii maturi, ca au mai multa practica...:-)
 
negru said:
Lika said:
Negru daca ma scapi de babutza asta as fi foarte happy.Deja de mii de ori ii zic ca ma plictiseste dar nu intelege.A uitat deja si de tema si de toate(poate fiindca sufera de scleroza :) )

mai bine asculta oamenii maturi, ca au mai multa practica...:-)

.... si ar putea sa te mai invete ceva .... :wink:
 
Maturi...Profesori...Ma plictisesc astia.........
Mai bine spuneti-mi daca exista cineva pe forum pentru care 1 data cind a facut-o este si ultima?Sau au intrat toti in azart? :lol:
 
Back
Top