cine nu doarme noaptea...

Re: cine un doarme noaptea...

Nu caut nimic ,eram in trecere ...^^
Tu kinui Line Age'ul moldovenesc ?
 
Re: cine un doarme noaptea...

wow, de unde pina unde a ajuns informatia?
cred ca doar fostul avatar sa ma fi dat "de gol" ;)
 
Re: cine un doarme noaptea...

iata eu asta noapte n-am avut ocazia sa dorm :-( (sper sa o fac in urmatoarele 70 minute..)
 
Re: cine un doarme noaptea...

nici yo, cam scu4na a 2-a parte a acestei nopti ...
da nish nu nii somn deloc ... mo pucat asa pe la vreo 5 oliaca sa ma trintesc sa dorm da oliaca de apa rece te ridica ;)
 
Re: cine un doarme noaptea...

uryt :D

P.S. Asa liniste ca in noaptea asta n'am intilnit nicicind
 
Re: cine un doarme noaptea...

Martini?Fuu numai de la mirosul lui ma clatin
Nu dorm fiindca caut un eseu la germana deja de ceva timp si nimik nu gasesc,dar pana nu-l fac nu ma duc la somnic :)
 
Re: cine un doarme noaptea...

Iluzia said:
Martini?Fuu numai de la mirosul lui ma clatin
Nu dorm fiindca caut un eseu la germana deja de ceva timp si nimik nu gasesc,dar pana nu-l fac nu ma duc la somnic :)

pai scrie-l tu, si cautzi de la altzii eseu ;)?
 
Re: cine un doarme noaptea...

Din pacate la ora asta nu mai gandesc lucid.Apropo jum din el eu l-am scris.Sunt eu asa mai incapatinata nu las lucrul de azi pe maine
 
Re: cine un doarme noaptea...

Iluzia said:
Din pacate la ora asta nu mai gandesc lucid.Apropo jum din el eu l-am scris.Sunt eu asa mai incapatinata nu las lucrul de azi pe maine
dapu tu lasa compu, si fugi si te concentreaza, nu e frumos sa plagiezi ;)
 
Re: cine un doarme noaptea...

Hm...sa las calc`? Nu vreau,am timp limitat pentru el si nu vreau sa pierd aceste clipe ,acum din cauza unui eseu,pana luni il fac eu .Iti multumesc ca ai grija .Din pacate sunt noua pe aici si nu stiu cum se folosesc iconitele ,dar te pupa asa ca pe mirc }{
 
Re: cine un doarme noaptea...

krumel said:
Hy Sirb.
Long time no see.

:)
Hey, Krumel, Salve ... nu mai credeam ca vei reveni pe forum. Ultima data te ai "ciocnit" cu Radu si de atunci nici "pulbere" de a ta nu am vazut ! Face placere sa te revad ... nu stiu de ce, dupa "pauza" luata de moldova.net (reparatie) s-a schimbat ceva in izul forumului. Si-a pierdut parca o parte din "sufletul" lui.
Stii cum se spune de o casa ca "e plina de amintiri" asa si forumul actual a fost "golit de amintirile" pe care le au cladit forumistii anteriori !
 
Re: cine un doarme noaptea...

Salut Sirb.
Intr-un fel ai dreptate...melancolia a ceea ce a fost ramane...dar sa privim inainte...moldova(.net) trebuie sa isi faca un viitor.

Iar noi incercam sa ii dam un usor contur.

"Ciondaneala" cu Radu m-a amuzat teribil..era un joc usor planuit pentru a deschide niste ochi.


Nu stiu daca am reusit si nici nu ma intereseaza..m-am amuzat doar.
 
Re: cine un doarme noaptea...

oby, di si dezvalui date personale ? :hlizesc:
iaka la esee ma dusi capu' ,numai sa nu fie in rom. :D
 
Back
Top