cine nu doarme noaptea...

Re: cine un doarme noaptea...

bai, amu e dzyua inca, asa ca mai astepts oliaca cu discutii pripite ;)
 
Re: cine un doarme noaptea...

noaptea asta cam putini utilizatori, majoritatea ascunsi, .... , noapte linistita, asa ca pun eu punctu' aici shy ma duc s' ma'ntind pina azi dupa masa , c tare mo palit amu' somnu.
 
Re: cine un doarme noaptea...

Sventlana said:
bine ca exista o fata feminista ...inca tot nu egaleaza numarul barbatilor misogini
Sveta da shi si tu tot? :hlizesc: Ca daca s-ar gasi un baiat care sa ma ia sub protectia aripioarei lui :vino:, as uita eu de asa probleme, dar cel putin in ultimul timp, nu simt sa am probleme in societate din cauza ca sunt fata. ;)
 
Re: cine un doarme noaptea...

pin'ce gasesti un baiat de acesta ...nu mai bine traiesti independenta?..amu depinde ce iti doresti de la viata..fata protejata ori fata independenta,artista
 
crede-ma sint satula de lucruri de genu:sveta copkil mic, copilash ,ai grija........d'aceea nu vreu sa fiu luata sub aripa cuiva:) insa le inteleg pe fetele care vor
 
Iluzia: si ce faci cu moldova net? o amesteci cu samburi de ciresi alunecati pe claviatura? :)

eu la fel nu dorm azi... maine am examen ziua si plus cateva activitati dimineata :( nu stiu daca rezist :)
 
Back
Top