cine nu doarme noaptea...

Re: cine un doarme noaptea...

oby said:
dara la urmatorul birou permanent vom pune candidatura ta spre discutie
:)
eu ma gandesc sa ies cu totul din organizatzia noastra, shi sa shiu libera
 
Re: cine un doarme noaptea...

oby said:
dc ai motive, fa-o..sau daca prosta ti-o venit asa dorinta..tot din unele motive..nu-i nika strashnik..
FOREVER CHANGEABLE

ma mai gandesc :)
vsio ni-o venit somnu ti parasesc iubirea mea, pupici shi tzie shi lui Sirb
 
Re: cine un doarme noaptea...

stau cu usa deskisa la balcon..si aud cum pasarile ciripesc...ador noaptea... ador aerul curat.... ador ....
 
Re: cine un doarme noaptea...

promd said:
te vor tine sub observatie ;)

de asta nici sa nu te indoiesti..insa depinde si de organizatie

oby said:
hah! si eu la aer curat fumez in noapte... si la mine pasarile ciripesc... tu nu cumva la mine in casa traiesti?

dahhh, cu tine intr-un pat....ooops...nu m-ai observat pana akum?
 
Re: cine un doarme noaptea...

like_all_us said:
stau cu usa deskisa la balcon..si aud cum pasarile ciripesc...ador noaptea... ador aerul curat.... ador ....
da tzyntzarii tot yi adori?
 
Re: cine un doarme noaptea...

imi amintesc ca pe vechiul forum, asta era tema lui Fr3zy... el era cel mai nedormicios user... unde esti pasare de noapte? :)
 
Re: cine un doarme noaptea...

motanelul tot mtanel a ramas, indiferent de ceea ce vrea el ca noi sa credem... daca mi-i dor... greu de spus.. :)
 
Re: cine un doarme noaptea...

cred ca s-a facut un motan rau,nu mai e la fel de gingas ca altadata,acum inspira teama ori de abia acum m-am obisnuit cu el.

Vai ce descoperire am facut!
 
Re: cine un doarme noaptea...

teama??? semidia, ce-i cu tine :))

ii la fel, doar ca acum nu mai are atata treaba cu tine... sunt altii cu sange proaspat pe care trebuie sa ii suga de vlaga:) noi deja suntem trecute :))
 
Re: cine un doarme noaptea...

saraneth,nu am inteles mai zi o data..sunt cam obosita,ia fa un efort si explica.
 
Back
Top