cine nu doarme noaptea...

Re: cine un doarme noaptea...

Seara e atunci cnd te culci iar dimineaţa e atunci cnd te scoli.
 
Re: cine un doarme noaptea...

Spune-ne cine e srb ăla după care te tnguieşti atta şi ţi-l trimitemn prin curier rapid.
 
Re: cine un doarme noaptea...

dixy said:
Spune-ne cine e srb ăla după care te tnguieşti atta şi ţi-l trimitemn prin curier rapid.

Sirb sint eu si ... pot da peste bil cind trebuie (mai ales la aia care ai in cap asa idei timpite sa ma trimita prin curier) !!! Vezi sa nu te trimit eu undeva !
 
Re: cine un doarme noaptea...

Ho băi. Nu deveni agresiv că te şi legăm nainte să te punem la curier. Şezi calm.
 
Re: cine un doarme noaptea...

dixy said:
Ho băi. Nu deveni agresiv că te şi legăm nainte să te punem la curier. Şezi calm.
Bay, pishulik tu nu imi vorbi in halul asta ca nu am baut cu tine sa imi vorbesti de mine asa. Stai ca o fetitza in fata ordinatorului si crezi ca ti se permite totul in viata asta !
 
Re: cine un doarme noaptea...

unde vezi tu ca cineva "antenteaza" la persoana ta? ;) El doar ti-a vrut binele sa-l simti pe Sirb aproape ;) Deja modul il poti refuza si alege o cale alternativa, da ideea lu dixy era misto ... ;) mai ales si cu legatu' ;)
 
Re: cine un doarme noaptea...

oby said:
intreaba pe cei veki de genul Adrenalina, solara, arina, K, iuliancik..si iti vor spune povestea noastra... :p
pe mine m-ai uitat...rao:P....
 
Re: cine un doarme noaptea...

ian ziceti si mie, sau in P.M. sho za poveste este vorba acolo ... curiozitatea ma macina.. vad ca sunteti multi si s-o gsi macar vreo unu ;)
 
Re: cine un doarme noaptea...

parca ar suna exact ca "eticheta" de la VACANTA MARE: NOI NU SUNTEM NORMALI :hoho:
 
Back
Top