cine nu doarme noaptea...

Re: cine un doarme noaptea...

mai dormi noptile nene, eu nam inchis un oki in cele 30 de ore trecute .. si inca ma sint inca , inca bine .. :) .. depinde cum e antrenat creierul ....
 
Re: cine un doarme noaptea...

promd said:
mai dormi noptile nene, eu nam inchis un oki in cele 30 de ore trecute .. si inca ma sint inca , inca bine .. :) .. depinde cum e antrenat creierul ....
in ultimul timp regimul e prea linistit :D , mai nimic de facut. 3 luni cit am imblat aiurea prin lume, si stateam noptile in net, nu aveam nevoie decit de citeva ore de dormit, depinde de perioada, si in plus la mine e frig si ploua :mu:
 
Re: cine un doarme noaptea...

promd said:
... da ideea lu dixy era misto ... ;) mai ales si cu legatu' ;)
Auzi, muchachos, nu ai vrea mai bine sa te ocupi de treburile tale si sa nu imi spui tu ce e mai bine si ce e mai rau. "Putain de merde", nu am nevoie sfaturile tale "de merde" !
 
Re: cine un doarme noaptea...

to sirb:

.1. PSIHOLOGII PRIMESC SALARII PENTRU A CONSULTA PERSOANE CA TINE ;) mai in gluma mai in serios ;)
Putain de merde ? Fr-as da okii cu tine ...

.2. si replica ta nu are sens ... arata ce tias spus eu tie sa faci si ce nu? (asta dupa vorna ta)...
 
Re: cine un doarme noaptea...

Pastrez cuvintul tau de adresare pentru o discutie TeTe - a - TeTe ... ce zici?
Moral cobori la nivelul unui "?", stii echivalentsa, cred.
 
Re: cine un doarme noaptea...

Apoi, de ce să te cerţi tu cu el din cauza mea? Să se certe cu mine dacă are chef deşi eu unul n-am.
 
Re: cine un doarme noaptea...

Tema cu poezii ar trebui deskisa pe "Ciuleandra" ,ori va fi invadata de spam aici :)
 
Re: cine un doarme noaptea...

Familiaritatea adresarii depasheste limitele pe care le accept,shi oricum ,kit nu m-ash stradui ,nu voi reusi sa fac mai mult spam ca tine :)
 
Re: cine un doarme noaptea...

oby, vasheta eu pe tine vreu sa te ajut cu expresiile, nu conteaza cui te adresezi... pursh simplu ynca n-am auzit asha exprimare ca la tine, shi de data asta individualismu nu te ajuta...
 
Re: cine un doarme noaptea...

bay, eu de cate ori tre sa scriu esplikatzii ca nu conteaza cui te-ai adresat, conteaza expresia cu un pronume yn plus!!!! :faint: fetzili estzea
 
Re: cine un doarme noaptea...

Păi gata. Eu nu mai sunt implicat n discuţie. M-am dezimplicat.

Cum spunea cineva pe undeva: facerea de bine e futere de mamă.
 
Re: cine un doarme noaptea...

oby said:
eu nu am fost prezenta pe forum atyt timp cyt si tu
shi priciom aishi inaplanitenii?


asa ca dc nu iti este ATYT de grey te-as ruga sa te afunzi in explicatii gramatice referitoare la pronume
nu "v-atzi ahuit", da "atzi ahuit"... v-ul de la voi potzi sa-l bagi yn expresia "v-atz palit la cap cu tatu", sau "v-o afighit ceapciku cu tatu?"... iaka shi am vrut sa spun...
 
Re: cine un doarme noaptea...

you tell me! tu ai inventat-o... e ca shi cum ai zice: v-ati privit eurovisionul?
 
Back
Top