cine nu doarme noaptea...

Nu ,au murit totsi -oby- ... Probabil mori si tu repede , la dependentsa de societate pe care o tot aratsi ^^
 
Hai sa vedem daca inka mai am simtsuri de motan ... Voyage ,tu probabil i-ai trimis mesajul privat irinaibastiecum , da ? :)
 
stai ba, ce tot indrugi acolo? ori clipele de insomnie incep sa iti creeze halucinatii? gmdegxsg ..
shi webcamera..., ce tot indruji acolo? deamu pierzi controlu cu realitatea decind ai "intrat" in pielea pokemonilor? despre sho za distractie merge vorba? shi cinei irinaibastiecum ... ? NU's prea multe intrebari?

Apropo, nu crezi ca neata (TATAIE :hoho: ) la stilu de lupta pe care tinzi sa'l posezi te face sa crezi ca imi poate da la ceafa? :) pot fi ala 1/10 din care tot vorbeai ;)
 
Fr3Zy;148159 said:
Hai sa vedem daca inka mai am simtsuri de motan ... Voyage ,tu probabil i-ai trimis mesajul privat irinaibastiecum , da ? :)

Fr3Zy;148161 said:
Voyage , webcamera lu' tata ,stiai ca cine imi strica distractsia ia la ceafa ? :D


este vrun post sterg dupa ce am scris eu ultima data sau asta tu nu te poti explica cum trebuie? sau poate eu nu inteleg ce vrei sa spui? fii mai direct atunci si toata lumea te va intelege! ce are voyage aici imi spui si mie, da?
 
Oby ... Tu nu intelegi ce spun eu ,evident ,pentru ca esti o mahalagioaica subdezvoltata ... Nu e de competentsa ta sa imi zici cum sa fiu , si nu mi te mai adresa ,ca am oroare kind imi vorbesc fetele urite ...

Voyage ... "A da la ceafa" era la figurat zis ... Nu sunt kiar asha timpit sa ma apuc sa bat totsi incultsii de pe forum ...Credeam ca e evident asta , dar pina nu latri si tu de dupa colts se pare ca nu se face vara ...
 
asculta fratioare! e timpul sa-ti calmezi hormonii si sarcasmul tau odata! nu am nici un chef sa-ti citesc morala, ca nici nu ajuta macar, insa sa mi te adresezi tu cu ofense directe este deja in afara tolerantei pe care eu o demonstrez fata de tine! am zis sa te calmezi pentru ca 'coarnele' tale de capricorn pot fi usor taiate daca incerci sa intreci iarasi limita si sa-mi calci pe bec!

Este asa un fenomen care se numeste, in rusa, ‘complex nepalnatzenosti’ care se manifesta prin demonstrarea celor din imprejur ca slabiciunile individului complexat sunt niste chestii iluzorii. Unicul domeniu unde iti poti demonstra tie insuti ca nu esti un slab e Moldova Net, pentru ca majoritatea, dupa parerea ta, care scriu sunt mai ‘rarefiati’ la minte .

Daca tu, impiedicandu-te de fiecare data de mine, vrei sa-mi demonstrezi ca esti mai putin slab decat esti in realitate, te-ai gresit amarnic cu adresa ! tu nu ai ce-mi demonstra ! demonstreaza-ti tie si nu cauta victime pe forum .

Nu prea am gasit in toata activitatea ta scriitoreasca de pe forum ceva constructiv sau logic ; tu doar emani sarcasm, ironie, complexe ori iti bati joc de toti. Crezi ca prin asta atragi privirea cuiva ?cineva iti poate dedica piese, cineva iti poate zice ca esti atat de fenomenal si iscusit in complemente, dar realitatea o stii si tu : nu esti implinit !

Uite cu asta ar fi trebuit sa te ocupi in timpul tau liber si nu sa-mi cauti mie defecte sau altceva ce iti pare tie tampit si naiv si urat si etc. ce iti pasa tie cum sunt eu ? odata ce nu te ating, ce vrei de la mine ? ce cauti mereu sa-mi demonstrezi ?

Vrei sa pari ager la minte ? atunci explica-te in asa fel ,ca sa te inteleaga toata lumea, si nu sa scrii nu stiu ce mitocanii si aluzii in adresa mea si plus sa-l mai bagi si pe voyage si dupa aia sa ma numesti mahalagioaica !!!

deci ne-am inteles ! tu iti cauti de treaba sa-ti satisfaci complexele tale si pe mine ma lasi in pace !
 
"Slabiciunile individului complexat sunt niste kestiuni iluzorii" ? :lola:
Hai ca Freud se intoarce in mormint acum :D

Nu te mai baga oby in psihologie ca esti tot asha de intunecata cum sunt eu in culinarie ... Am spus ca esti mahalagioaica ? Well,asta si esti ... Faci kite o betsie de cuvinte de fiecare data kind esti nemultsumita ,in loc sa incerci sa skimbi atitudinea ... Tu la ce te asteptai , kind ma intrebi pe asha un ton destept "imi spui si mie ,da" ? :) Ai visat ca esti pacificatoarea forumului ? Te f..te pe tine ce ii scriu eu lu' Voyage ? Se pare ca da ...Si daca da ,atunci suporta consecintsele ...
 
Voyage;148183 said:
Apropo, nu crezi ca neata (TATAIE :hoho: ) la stilu de lupta pe care tinzi sa'l posezi te face sa crezi ca imi poate da la ceafa? :) pot fi ala 1/10 din care tot vorbeai ;)

Voyage, de obicei cand un om da peste 1/10 pe care nu poate sa-l bata cu mainele goale il bate cu o bata sau ia un pistol. Doar nu te astepti ca unul care face arte martiale sa sara in gat in orice situatie si cu oricine.
 
well, eu nu am inteles acel sindorm, pe bune, si as mai vrea o explicatie adiacenta, pt ca sunt curioasa ce ai vrut tu sa spui... adica parca m-am prins, insa mai calr putin, ar fi foarte bine...
 
Nu stiu de unde atsi luat ca ma poate bate fiecare a 10a persoana :-/

Am zis ca pe 9 din 10 ash putea omori din 3 lovituri ...Dar ca sa ma puna pe mine in dificultate .... Hmm ... Mult mai rar dekit asta ..
 
Fr3Zy;148376 said:
Nu stiu de unde atsi luat ca ma poate bate fiecare a 10a persoana :-/

Am zis ca pe 9 din 10 ash putea omori din 3 lovituri ...Dar ca sa ma puna pe mine in dificultate .... Hmm ... Mult mai rar dekit asta ..
:) si citi ai "omorit" [pokemoni]? :D
 
Fr3Zy;148309 said:
"Slabiciunile individului complexat sunt niste kestiuni iluzorii" ? :lola:
Hai ca Freud se intoarce in mormint acum :D

Nu te mai baga oby in psihologie ca esti tot asha de intunecata cum sunt eu in culinarie ... Am spus ca esti mahalagioaica ? Well,asta si esti ... Faci kite o betsie de cuvinte de fiecare data kind esti nemultsumita ,in loc sa incerci sa skimbi atitudinea ... Tu la ce te asteptai , kind ma intrebi pe asha un ton destept "imi spui si mie ,da" ? :) Ai visat ca esti pacificatoarea forumului ? Te f..te pe tine ce ii scriu eu lu' Voyage ? Se pare ca da ...Si daca da ,atunci suporta consecintsele ...

eu de la tine in general la nimic desptept sau bun nu ma astept!pe mine in genere nu ma intereseaza nimic din ceea ce scrii odata ce nu ai halul sa ma atingi pe mine; atunci cand acest lucru se intampla, deja incepe sa ma intereseze. ce ii scrii tu lui voyage ii treaba ta, insa pe mine n-ai ce sa ma bagi in toate rahaturile tale, oki?
si ca concluzie, imi poti spune si mie cu ce sa ma simt eu multumita de la diareea ta verbala....! si aici punem punct ca deja mii tot sila sa continuam in halul asta de atat timp!:headbang:
 
-oby-;148282 said:
este vrun post sterg dupa ce am scris eu ultima data sau asta tu nu te poti explica cum trebuie? sau poate eu nu inteleg ce vrei sa spui? fii mai direct atunci si toata lumea te va intelege! ce are voyage aici imi spui si mie, da?

Asta ce-i ?
 
Back
Top