cine nu doarme noaptea...

daca noptile is imposibile de dormit, atunci ce sa mai zicem de ziua?? oribil. Doar o lingura de tuica [de K*] si uiti de toate. Si la urma urmei mai cumparati inghetata mai multa. zice ca ajuta. xz
 
apu nu esti tu animala blia? fatz un kont pe msn liahh! inghetata nu ajiuta...ku tuika mori preciz! poate vii tu aishea shi ini fashi quack la ureke? tie shi tii dor sau shi?
 
shi s intimpla aci la voi? :) vad ca deam toti dorm noptile, afara mai ploua din cind in cind, asa ca inabuseala mai putin :p. Daca nu aruncati patura de pe voi si dormits la podea ... sau in baie :D
iaca ii niezu noptii, o intind ultra-rapid shi eu acasa, Bu ;)
 
ai soveste.. nai fost atata... sa ai hal si sa stai azi noaptea pe forum
si vaabshe fa-ti cont in msn si vreau sa vorbim! deata ca eu nu dorm azi noaptea si is online!
 
oare de ce la oameni nu li-i somn noaptea? sa fie ceva ne-to cu ei? Ma cam descotorosisem de asa "viciu" ceva vreme si azi iam dus doru'. iaca. Sh'... deci, facem apelu?: :)
 
oby;144615 said:
offtopic:Privet Iluzia :D
salut oby
Iluzia e prezenta pentru a bufnitza :)

Calatoresc singura prin noapte,
Eu, renascuta din lacrimi si din soapte
Am aripi, ce ma pot duce departe
Dar tot ce va ramane va fi noapte
 
ap dc esti prezenta apu nu disparea ca bufnita:inocent: !!!!


offf nu dorm noptile deam m-am cam saturat, zato productiv :D ceea ce e bine:laughing:
 
dar mie asa mi-i de somn, dar eu nu vreau sa dorm, ce pieredere de timp, mai am inca atita de multe de facut.inca vreo 2 ore macar sa fiu treaza, trebuie numaidecit azi inca un film, si niste cuvinte noi de invatat :).
 
Prezenta pe forum ,dar din pacate nu am cu cine vorbi si ma plictisesc
unde sunt cei cu care candva bufnitam ? :(
 
Back
Top