cine nu doarme noaptea...

Oare mai doarme cineva noaptea? Ai calculat vreodata cati ani dormi din viata ta? Ne traim viata sau o dormim? Se incumeta cineva?
 
off.oficial dormim...1/3 din viata...deja cine si cum hotaraste atat doarme... pe de alta parte...dc dormi putin, esti mereu obosit si nu primesti placere de la viata...dc dormi mult, iarasi scapi timpul.. :(
 
buna lunaticilor :)
nici eu nu dorm,offff imi vajaie capul de ganduri si as vrea sa fac ceva sa imi schimb viata si nu am rabdare pana dimineata.....
 
Eu personal dorm cam ... 5-6 ore pe noapte. Nu am nevoie de ceas dimineata. Ma trezesc la 6:30 max 7 si ma simt excelent. Inainte stateam toata noaptea pe fete si pe calculator si dormeam in jur de 10-12 ore pe zi. TOTUL tine de disciplina si autocontrol. daca le detii ... obtii ceea ce nici nu banuiesti ... VIATA
 
Va propun sa discutam o aberatie de-a mea care nu-mi da pace sa dorm: Va puteti imagina ce inseamna si ce putere are SUBCONSTIENTUL ?
 
Dictionar yasna cu cafeaua asheea...apoi shi credeai...cum itsi zburda tsii mintea:) eu nu ma refeream la asta...bine este intrepretabil
 
mai lasati cafeaua, mai ales noaptea ca o sa faceti sh' "bube in cap":super: de la EA ;) mai datsii cu apa plata :D
 
de "atsa" nu's dependent. :) o consum rar, .. ni'mi prea sta la inima efectele ei :D [la figurat, nu am nici o probl de sanatate]
 
Back
Top