cine nu doarme noaptea...

mm..nea oby :)..el cu frati`mo pan` in a 9 au fost colegi..da eu kopkil mititel pe`atunshi nu ma mai uitam la baietzi..asha ca pe Voyage nu`l tzin minte :)

hmm..iaka asha, poate fashim un offline shi ne vedem cu totzi la fatza :vino:
 
eu lu voyage asta ia zis da e; se teme sa no iau la moaca pe aici...da deamu pozna..eu maine o rulesc seara spre buc...ca apopii sa zbor in paris...la sirb! :D
 
blleen, nam dormit toata noaptea cu bagajele astea ibuciie (scuze) ..si la 5 mam culcat ca la 6 sa ma trezesc ca sa petrec un francez in franta si sa-l praibesc ca am intarziat cu 1 minuta..iaka asta ii normal"?
 
care nu doarme la ora asta?
cool.gif
, facem apelu' sh la culcare
 
la aeroport am intarziat , 'lia!

da landa deamu lam sunat de aici si tat ii batz :)

si eu nu dorm noptile :D
 
numa shi am venit de la concert zsz... frumos... n-am ce zice... deja ei sunt pentru un public mai matur... nish hardcore moldovenesc nu mai e acelashi...
 
deja au si reusit sa-mi povesteasca ce si cum la concert, s-au adunat in vechea formula tot grupul cela de oameni la care tineam eu odata, f. mult, si cred ca si acum, mai ales cind is impreuna e super ...mi-a facut ciuda numai :)
Ultima data, tot vara trecuta pe timpul asta i-am vazut pe f. multi dintre ei, exact pe acum, am fost iar impreuna... a fost, gata....
 
Back
Top