cine nu doarme noaptea...

Spencer;155752 said:
mai am 18 minute , dupa aia ma duc sa ma imbat si poate ma arunc in Dambovitza :( .

Si eu aproape renuntasem la sperantsa ca poate iesi si ecva rezonabil din tine :lola:
 
unde naiba s-o dus ziua asta?..de fapt nna s-o inceput o noua zi..da eu ma-mai am di zubrit :(

evrebody here? cred ca nu-s numa eu lunatik
 
ujas shi prostii scriu..da ii klar ca numa eu is aishi, io maio, ma duc s dorm ca-i stadie avansata, shi mai vad ca vb singura...`ndeaa
 
corneli4ik;156174 said:
unde naiba s-o dus ziua asta?..de fapt nna s-o inceput o noua zi..da eu ma-mai am di zubrit :(

k

oamenii astea care incearca sa invete noaptea si incearca sa se dea mari eroi prin asta no duc bine cu capu:)...
cel mai bine e sati programezi timpu in asa fel incit sa inveti la o ora k'lumea si sa dormi k'lumea...
cei cu dezordinea asta pentru organism...rusineeee...
eu chiar daca nam reusit sa invat las dracului tot si merg la culcare...ca altfel degeaba mai merg la examen..si apoi mai tre chemata si ambulanta:):))))))
 
o arma foarte eficienta in lupta cu plictiseala este ocupatzia; daca-tzi gasesti o ocupatzie, nu ai timp sa te plictisesti ;)

PS: TVul nu e cea mai buna alegere...
 
data viitoare o saincerc saimi gasesc o ocupatie mai potrivita pentru ora 12 noaptea...

daca spuneam ca ma uit la un film la comp era ok... dar daca am spus ca la tv deja nu mai este ok.
 
adrenalina;158621 said:
data viitoare o saincerc saimi gasesc o ocupatie mai potrivita pentru ora 12 noaptea...

daca spuneam ca ma uit la un film la comp era ok... dar daca am spus ca la tv deja nu mai este ok.

filmul la comp este putzin mai bine decat TVul (nu ai publicitate; alegi ce-tzi place)
 
Back
Top