cine nu doarme noaptea...

Umbreon;160780 said:
Voyage ,tu esti oficial incoronat primul loh pe ziua de azi la 00:03 :D
ehh, umbreon umbreon .. inteleg ce vrei sa zici, desi... e evident... ca tu.. nu intelegi :super: hai mai spune ce mai stii, iti va lua 10 secunde :D caci te'as admira toata noaptea ... :dada: ca la zoo
 
lelaina;160978 said:
Huh? Nu am inteles anegdotu. :)

cei de inteles? nu bea asa multa bere si inca in asa companii celebre :laugh:

Umbreon;160980 said:
Vrei tu chiar pe toate sa le stii .. :)

de fapt, nu chiar toate vreau sa stiu, dar m-ar interesa parerea ta referitor la Voyage ca sa stiu cu ce cuvinte sa-l numesc :)

Codrin;161150 said:
pe calugarita dupa fiecare bere o scapa pipi :D

codrinel, inainte sa vorbesti de starea mea fizica dupa bautul de beri, consulta-te cu mine, bun?:temp:
 
draga, mai probabil ca eu pot face rost de autografe de la asa celibritati :) daca erai sa fii atenta, erai sa vezi ca autograful nu era pentru mine... mai ales de la N.T.. Apropo, sa te invit la nunta mea? va canta si el!
 
calugarita;161318 said:
draga, mai probabil ca eu pot face rost de autografe de la asa celibritati :) daca erai sa fii atenta, erai sa vezi ca autograful nu era pentru mine... mai ales de la N.T.. Apropo, sa te invit la nunta mea? va canta si el!
:lola: No, mersi, ar fi o insulta pt simtul meu estetic.
 
lelaina;161330 said:
:lola: No, mersi, ar fi o insulta pt simtul meu estetic.
ei lelaina, se incep povesti de seara :) daca ai avea simt estetic, atunci mai des ai privi in oglinda si ai oberva ca ceva e ne to.
Umbreon;161331 said:
Cat fight :D
no no no, doua segetatoare n-au ce face se numeste :)
 
Back
Top